Młody kibic podbiegł do Lewandowskiego. Polak zareagował w zdecydowany sposób

Akt. 04/12/2023, 09:21 GMT+1

Mecz Barcelony z Atletico Madryt został przerwany w drugiej połowie. Wszystko za sprawą młodego kibica, który podbiegł na boisku do Roberta Lewandowskiego. Polak, zanim zrobił sobie z nim zdjęcie, musiał jednak interweniować u stewardów.

Mecz FC Barcelona - FC Porto w Lidze Mistrzów (Getty)

Była 69. minuta niedzielnego hitu 15. kolejki ligi hiszpańskiej, gdy na murawie Estadi Olimpic Lluis Companys pojawił się niespodziewany gość. Okazał się nim chłopiec, który od razu podbiegł do Lewandowskiego. Miał na sobie koszulkę w barwach Barcelony z nazwiskiem Polaka na plecach.

Lewandowski zareagował

Gra została natychmiast przerwana przez sędziego, a do akcji wkroczyli stewardzi, odpowiedzialni między innymi za bezpieczeństwo. Tych jednak wyraźnym gestem zatrzymał Lewandowski, który sam zaopiekował się młodym kibicem.

Lewandowski wyraźnym gestem pokazał, że interwencja stewardów nie jest konieczna

Napastnik ekipy Dumy Katalonii zrobił sobie z nim zdjęcie, następnie w asyście stewardów odprowadził poza boisko.

Lewandowski nie odmówił wspólnego zdjęcia

Spotkanie zostało wznowione. Ostatecznie gospodarze wygrali 1:0 po golu przed przerwą Joao Felixa. Mogli wyżej, ale kilka dogodnych okazji zmarnował Lewandowski.