Ligue 1 - Kylian Mbappe wrócił, PSG wygrało z Nice - Piłka nożna

20/09/2020, 16:16 GMT+2

W końcu pewne zwycięstwo Paris Saint-Germain. W meczu czwartej kolejki francuskiej ekstraklasy stołeczny zespół pokonał na wyjeździe Nice 3:0 Do składu obrońców tytułu wrócił Kylian Mbappe.

To właśnie 21-latek w 38. minucie golem z rzutu karnego otworzył wynik spotkania. Po starcie rozgrywek Mbappe nie grał, bo był zakażony kronawirusem.

Bez Neymara

Bez niego PSG zawodziło. Najpierw przegrało dwa mecze, a potem - dopiero w końcówce - zapewniło sobie zwycięstwo 1:0 z Metz.
W niedzielę Mbappe trafił z jedenastki, podyktowanej za faul właśnie na nim. Jeszcze przed przerwą podwyższył Argentyńczyk Angel Di Maria, a w 63. minucie wynik ustalił Brazylijczyk Marquinhos.
Tym razem w składzie PSG zabrakło pauzującego za czerwoną kartkę Brazylijczyka Neymara.

Autor: rk / Źródło: PAP