Przed nami bardzo ważne spotkanie drugiej rundy. Polki w pierwszym meczu tej fazy zmierzą się z Łotwą. Nasze zawodniczki startują z ostatniego miejsca w grupie. Zaprasza Srogi

Eurobasket / Runda 2.
Katowice / 22.06.2011
53
62

Akt. 22/06/2011, 19:40 GMT+2

19:39
Dzięki za uwagę. Kłania się Srogi! Za dwa dni mecz z Chorwacją.
19:37
Koniec meczu. 53:62. Łotyszki są coraz bliżej awansu do ćwierćfinału. Dla nich to będzie trzecie zwycięstwo do tabeli drugiej rundy. Cień szansy dla Polek pozostaje.
19:37
Kublina nas dobija. Spod kosza trafia.
19:35
Osiem punktów straty, a do końca niespełna minuta.
19:34
6/27 z gry.... to statystyka Polek z drugiej połowy.
19:31
Dwie minuty do końca. Przegrywamy 48:58. W punktach 21:5 z szybkich ataków.
19:30
OSiem z rzędu nasze dziewczyny straciły i przegruwamy 45:56.
19:29
Polki do czasu świetnie zbierały. W drugiej połowie idzie to tragicznie.
19:27
Basko ma już na koncie 19 punktów.
19:25
No nie. Basko za trzy znowu i przegrywamy 45:54. A było tak fajnie.
19:25
Karklina za trzy. Kurde
19:20
Brawo Panie!!! Szott, a potem Kaczmarczyk za trzy i przegrywamy tylko 45:48!
19:18
Polki nie trafiły 21 z 24 ostatnich rzutów z gry! Przez prawie sześć minut trzeciej kwarty nie rzuciły kosza.
19:16
Fatalna była ta kwarta Polek. A cała skuteczność? Za dwa tylko 32 %, a z gry tylko 29,4. Cienizna.
19:15
Trzeba dać z siebie wszystko! Polki muszą to wygrać, bo inaczej ich sytuacja będzie beznadziejna i dwa ostatnie spotkania będą praktycznie o nic.
19:15
Koniec trzeciej kwarty. Przegrywamy 40:46.
19:13
Basko dwa wolne i jest osiem punktów przewagi dla rywalek. Polki też tyloma prowadziły.
19:11
Polki nic nie mogą zebrać pod własnym koszem. Na dodatek rzuciły tylko pięć punktów w osiem minut. Koszmar!!!!