Już za moment początek meczu. Zapraszamy!

Akt. 12/09/2015, 20:07 GMT+2

Nagłówki

• -Faul w ataku Clavera. Piłka dla biało-czerwonych.
20:04
Polacy odpadają. Zdecydowała o tym ostatnia kwarta, którą Hiszpanie wygrali zdecydowanie wyraźnie. Ktoś napisał, że Pau Gasol pierwszy raz w meczu reprezentacji trafił sześć trójek. Rzucił łącznie 30 punktów. Grał rewelacyjnie, zdobywał ważne, decydujące punkty. Biało-czerwonie spisywali się świetnie przez trzy kwarty. Trzecia skończyła się remisem 55:55. Ale później nastąpił zjazd w dół. Spotkanie kończy się wynikiem 80:66 dla Hiszpanii. Możemy podziękować jednak zespołowi Mike'a Taylora za wspaniałą walkę w tej imprezie.
80:66
KONIEC MECZU.
80:64
Ostatnia minuta. Pierwsze trzy kwarty - równorzędna walka biało-czerwonych. W ostatniej kwarcie Hiszpanie jednak wyraźnie pokazali, że to oni są mocniejsi.
80:64
Skibniewski x2.
80:62
Trzeba to dograć do końca.
79:62
Czwarty faul Gortata. Gortat nie był w tym meczu naszym Gasolem. Szkoda.
79:62
Dwie minuty do końca. Jest po sprawie. Już to wiadomo.
77:59
Gasol ruszył w decydującej kwarcie. On - jako lider - wziął na siebie ciężar zdobywania punktów i odpowiedzialność. Rewelacyjne zawody. Hiszpanie grają już swobodnie.
74:59
Dramat. Pau Gasol za trzy. 77:59
74:59
Po chwili Gasol za trzy.
71:59
Gasol rzucił 22 punkty. Hiszpanie wiele mu zawdzięczają.
69:59
Niecałe pięć minut do końca.
69:59
Marcin Gortat trafił dwa rzuty wolne.
69:57
Waczyński próbował indywidualnej akcji. Piłka zgubiona. Mike Taylor wziął czas.
69:57
Claver rzucił z rzutu wolnego x2.
Wszystko wskazuje na to, że biało-czerwoni siedli fizycznie.
67:57
Dziesięć punktów różnicy.
65:57
Niestety Pau Gasol nad Marcinem Gortatem za trzy punkty. Posypała się gra Polaków - mówią Marek Rudziński i Piotr Sobczyński, komentujący mecz w TVP Sport. I mają rację.