Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Euro 2024
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Koszykówka
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Dyscypliny
Pokaż wszystko
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
BKT EuroCup - Powiązane mecze
BKT EuroCup / Sezon zasadniczy
Moraca Sports Center / 05.11.2014
Buducnost Voli Podgorica
Zakończone
63
77
Lokomotiv Kuban
Podsumowanie
Statystyki
Tabela
Wiadomości
Powiązane mecze
Related videos
BKT EuroCup - Powiązane mecze
BKT EuroCup - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
BKT EuroCup Teraz na żywo (0)
Grupa F
View previous
15/10/2014
Grupa F
Pinar Karsiyaka
81
87
PAOK mateco
Grupa F
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
78
97
Lokomotiv Kuban
22/10/2014
Grupa F
PAOK mateco
85
66
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Grupa F
Lokomotiv Kuban
72
60
BK Ventspils
Grupa F
Buducnost Voli Podgorica
79
82
Pinar Karsiyaka
28/10/2014
Grupa F
Lokomotiv Kuban
87
46
PAOK mateco
29/10/2014
Grupa F
BK Ventspils
72
81
Pinar Karsiyaka
Grupa F
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
76
90
Buducnost Voli Podgorica
05/11/2014
Grupa F
BK Ventspils
63
66
PAOK mateco
Grupa F
Pinar Karsiyaka
83
67
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Grupa F
Buducnost Voli Podgorica
63
77
Lokomotiv Kuban
12/11/2014
Grupa F
PAOK mateco
80
60
Buducnost Voli Podgorica
Grupa F
Lokomotiv Kuban
75
63
Pinar Karsiyaka
Grupa F
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
69
79
BK Ventspils
19/11/2014
Grupa F
Lokomotiv Kuban
78
68
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Grupa F
PAOK mateco
74
79
Pinar Karsiyaka
Grupa F
Buducnost Voli Podgorica
87
69
BK Ventspils
25/11/2014
Grupa F
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
84
77
PAOK mateco
26/11/2014
Grupa F
BK Ventspils
60
69
Lokomotiv Kuban
Grupa F
Pinar Karsiyaka
86
78
Buducnost Voli Podgorica
Pokaż więcej