Od ponad dwóch tygodni kibice koszykówki emocjonują się trwającymi na Litwie mistrzostwami Europy. Nadszedł czas decydującej walki o złoto, a walczyć o niego będą Hiszpanie i Francuzi. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Eurobasket / Finał
Kaunas / 18.09.2011
98
85

Akt. 18/09/2011, 21:50 GMT+2

21:49
Za nami świetny mecz i naprawdę ciekawa impreza, w której wystąpiło wiele gwiazd NBA. Hiszpanie raz jeszcze potwierdzili swoją dominację na Starym Kontynencie. A w czasie gdy publiczność (mam wrażenie, że nie tylko litewska) skanduje "Lietuva Lietuva" za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger. Dobranoc.
40
Potężny wsad Seraphina kończy ten mecz!!! Hiszpanie wygrywają 98:85!
40
Trafia Rudy Fernandez, Hiszpanów jedna akcja dzieli od setki.
40
Reyes trafia po podaniu Calderona, 96:80.
39
Mecz jest już rozstrzygnięty, a Kahoudi trafia za 3. A na ostatnią minutę do gry wchodzą dwaj hiszpańscy rezerwowi: Victor Claver oraz Felipe Reyes, jeden z njabardziej doświadczonych hiszpańskich kadrowiczów.
39
Strata Parkera i łatwe punkty Calderona.
39
NAVARRO RAZ JESZCZE! I trener Francji prosi o ostatnią przerwę na żądanie. 92:77 dla Francji, a do końca coraz bliżej.
38
Kolejny blok ze strony Hiszpanów - tym razem Pau Gasol.
37
KONIEC GRY NOAH! Piąty faul koszykarza Chicago Bulls popełniony w walce podkoszowej przeciwko Marcowi Gasolowi.
21:40
Piοter - Turcji z nimi wygrali... o ile dobrze pamiętam. W meczu, w którym wolne miał Pau Gasol.
37
Brak pomocy w obronie Francuzów bezlitośnie wykorzystuje Fernandez.
36
Celnym rzutem z dystansu stratę do 12 punktów zmniejszył Diaw.
36
Sędziowie pokazali, że był faulowany przy rzucie za 3 - Navarro wszystkie trafił, ma już na koncie 25 punktów.
36
Kolejny faul wymusił Navarro, a przewinił Kaboudi.
35
Po podaniu Parkera spod kosza trafia Diaw.
35
Piąty faul Florenta Pietrusa
35
Dwa wolne Parkera - przewaga Hiszpanow wynosi czternaści oczek.
34
Jeszcze jedna przerwa na żądanie, choć tym razem chyba poprosił o nią Sergio Scariolo.
34
ZA 3 GASOL! Francuzi tego meczu wygrać już nie mogą, maszyna hiszpańska jest rozpędzona już maksymalnie.