Akt. 21/08/2016, 22:34 GMT+2

22:33
To tyle naszych relacji z igrzysk w Rio de Janeiro. Przed nami jeszcze ceremonia zamknięcia... ale w jej trakcie można już spokojnie odsypiać zarwane noce w ostatnich dwóch tygodniach. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym eurosport.pl. Dobranoc.
22:32
Nie było niespodzianki, nie było również emocji w ostatnim finale igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Reprezentacja USA w koszykówce mężczyzn pokonała w finale Serbię 96:66 (19:15, 33:14, 27:14, 17:23), a Kevin Durant zdobył dla zwycięzców 30 punktów.
20:45
Dania mistrzem olimpijskim w piłce ręcznej. Dania - Francja 28:26 (16:14
19:58
Brazylia mistrzem olimpijskim w siatkówce! Brazylia - Włochy 3:0 (25:22, 28:26, 26:24).

19:28
Koszykarze Hiszpanii zdobyli czwarty medal olimpijski w historii, ale pierwszy brązowy. Trzykrotni wicemistrzowie igrzysk w meczu o trzecie miejsce w Rio de Janeiro pokonali Australijczyków 89:88. Bohaterem mistrzów Europy był Pau Gasol - 31 punktów i 11 zbiórek.

19:24
Brazylia prowadzi już z Włochami 2:0 w finale turnieju siatkarzy.
18:07
Baran nie dał rady. Nie będzie medalu w zapasach. Polak przegrał z Irańczykiem 2:5.
17:51
Po trzech kwartach meczu o brązowy medal igrzysk olimpijskich 2016 Hiszpanie prowadzą 67:64.

17:23
W meczu o brązowy medal Polacy przegrali z Niemcami 25:31.

16:58
W rywalizacji maratończyków zwyciężył Eliud Kipchoge z Kenii, który uzyskał rezultat 2.08,44. Ze srebrnego medalu może cieszyć się Feiysa Lilesa z Etiopii, a na najniższym stopniu podium stanął Amerykanin Galen Rupp.

16:40
I KONIEC! To Amerykanie zostali brązowymi medalistami igrzysk w Rio. Od stanu 0:2 w setach wygrali 3:2. W tie-breaku zawodnicy Johna Sperawa wygrali 15:13
16:31
9:9 w tie-breaku w rywalizacji Amerykanów z Rosjanami. 4. seta Amerykanie wygrali do 19
16:13
Ależ szczęście. Radosław Baran wystąpi w repasażach, pociągnął go Azer. Rywalem będzie Irańczyk, dwukrotny mistrz świata.
16:12
Można trochę zaryzykować stwierdzenie, że w siatkarskiej "zimnej wojnie" Amerykanie się podnieśli. Wygrali 3. seta do 19 i w rywalizacji o brąz jest 2:1
15:47
Wyniki maratonu w połowie jego trwania wcale nie zaskakują. Na prowadzeniu Wesley Korin 1:05:55 razem z nim biegnie jeszcze kilku. Za Kenijczykiem bezpośrednio Stephen Kiprotich z Ugandy, dalej Eliud Kipchoge
15:45
W trzecim secie dopiero pobudka Amerykanów. Teraz jest 15:13 dla "Jankesów". Do tej pory bez problemów Rosjanie 25:23, 25:21 tak partie się potoczyły
15:11
Tietiuchin z lewego ataku! Koniec pierwszego seta! Rosja zwyciężyła 25:23 i jest bliżej brązowego medalu.
14:43
Trwa spotkanie turnieju mężczyzn o brązowy medal. W pierwszym secie Rosjanie prowadzą z reprezentantami USA 7:5.
14:24
Najbardziej w najbliższych godzinach czekamy na występ polskich szczypiornistów. O godzinie 15.30 zagrają z Niemcami o brąz.
14:22
Wkrótce rozpocznie się bieg maratoński. Na starcie zobaczymy trzech Polaków - Henryka Szosta, Artura Kozłowkiego i Yareda Shegumo, którego historię poznać możecie