Strona główna
Igrzyska olimpijskie
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Euro 2024
Tenis
Kolarstwo
Dyscypliny
Hokej na lodzie
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Zaloguj się
Strona główna
Wideo
Wyniki
Dla Ciebie
Popularne dyscypliny
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Dyscypliny
Pokaż wszystko
Euro 2024
Euro 2024 Start
Tabela
Spotkania i wyniki
Klasyfikacja strzelców
F1
F1 Start
Kalendarz
Wyniki
Klasyfikacje
Golf
Golf Start
Calendar - Results
PGA Tour
DP World Tour
Ryder cup
Wszystkie zawody
Hokej na lodzie
Hokej na lodzie Start
Wyniki
NHL
Mistrzostwa świata
Igrzyska olimpijskie
Igrzyska olimpijskie Start
Paryż 2024
Kolarstwo
Kolarstwo Start
Wyniki
Giro d'Italia
Tour de France
Tour de France Kobiet
Vuelta
Mistrzostwa świata
Kalendarz i wyniki
Kolarstwo przełajowe
Wszystkie zawody
Kolarstwo torowe
Kolarstwo torowe Start
Track World Championships
Torowa Liga Mistrzów
Koszykówka
Koszykówka Start
Wyniki
NBA
Inne rozgrywki
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Start
Wyniki
Halowe mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata
Diamentowa Liga
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie zawody
Mieszane sztuki walki
Mieszane sztuki walki Start
Wyniki
Piłka nożna
Piłka nożna Start
Wyniki
PKO BP Ekstraklasa
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji Europy
Primera Division
Serie A
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Rozgrywki i ligi
Piłka ręczna
Piłka ręczna Start
ME w piłce ręcznej
Liga Mistrzów
Mistrzostwa świata kobiet
Pływanie
Pływanie Start
Wyniki
World Championships
Tokyo 2020
Wszystkie zawody
Rajdy terenowe
Rajdy terenowe Start
Dakar
Siatkówka
Siatkówka Start
Terminarz i wyniki
Liga Mistrzów
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa świata
Siatkówka plażowa
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie Start
Wyniki
Kalendarz
Klasyfikacja
Klasyfikacja kobiety
Snooker
Snooker Start
Video
Wyniki
World Championship
UK Championship
Masters
Sporty motorowe
Sporty motorowe Start
Formula E
WEC
MotoGP
FIA ETCR
Superbike
Sporty zimowe
Sporty zimowe Start
Skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Snowboard
Biegi narciarskie
Short Track
Inne sporty zimowe
Tenis
Tenis Start
Terminarz i wyniki
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Australian Open
WTA
ATP
Inne turnieje
Wioślarstwo
Wioślarstwo Start
Wyniki
Tokyo 2020
Wspinaczka sportowa
Żużel
Żużel Start
Speedway Grand Prix
Wyniki
KHL - Powiązane mecze
KHL / Ćwierćfinał
Ufa / 14.03.2016
Salavat Yulaev Ufa
Zakończone
2
1
Avangard Omsk
S. Lepistö
(39')
L. Omark
(57')
P. Khokhryakov
(8')
Podsumowanie
Statystyki
Tabela
Wiadomości
Powiązane mecze
KHL - Powiązane mecze
KHL - Powiązane mecze
Pokaż wszystko
KHL Teraz na żywo (0)
View previous
08/03/2016
Metallurg Magnitogorsk
3
1
Sibir Novosibirsk
09/03/2016
CSKA Moscow
5
1
Torpedo Nizhny Novgorod
Dynamo Moscow
4
3
SKA St. Petersburg
10/03/2016
Avangard Omsk
5
4
Salavat Yulaev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
1
3
Sibir Novosibirsk
11/03/2016
Torpedo Nizhny Novgorod
1
3
CSKA Moscow
SKA St. Petersburg
0
4
Dynamo Moscow
12/03/2016
Sibir Novosibirsk
1
5
Metallurg Magnitogorsk
Salavat Yulaev Ufa
3
1
Avangard Omsk
13/03/2016
Torpedo Nizhny Novgorod
3
5
CSKA Moscow
SKA St. Petersburg
4
0
Dynamo Moscow
14/03/2016
Sibir Novosibirsk
3
4
Metallurg Magnitogorsk
Salavat Yulaev Ufa
2
1
Avangard Omsk
15/03/2016
CSKA Moscow
3
2
Torpedo Nizhny Novgorod
Dynamo Moscow
1
4
SKA St. Petersburg
16/03/2016
Avangard Omsk
3
2
Salavat Yulaev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
2
1
Sibir Novosibirsk
17/03/2016
SKA St. Petersburg
2
0
Dynamo Moscow
18/03/2016
Salavat Yulaev Ufa
1
3
Avangard Omsk
20/03/2016
Avangard Omsk
1
2
Salavat Yulaev Ufa