Iga Światek - Danielle Collins: wynik na żywo i relacja live - WTA Cincinnati 2023

21:03
Świątek - Collins 6:0. Gem, set, mecz! Bezdyskusyjne zwycięstwo Świątek, która melduje się w trzeciej rundzie!
20:59
Świątek - Collins 5:0. Zacięty gem. Polka obroniła break pointa, później była bardziej skuteczna w grze na przewagi. Ten mecz zmierza ku końcowi.
20:52
Świątek - Collins 4:0. Amerykanka podejmuje ryzykowne, ale nietrafione decyzje. Efekt? Strata podania, Polka wykorzystała drugiego break pointa.
20:46
Świątek - Collins 3:0. Świątek nie zwalnia tempa, nie traci też koncentracji. Gema zakończyła asem serwisowym.
20:43
Świątek - Collins 2:0. Polce wychodzi dosłownie wszystko, stąd pierwsze przełamanie w tym secie.
20:41
Świątek - Collins 1:0. Dobre otwarcie drugiego seta przez Świątek. Gem wygrany do 15.
20:34
Świątek - Collins 6:1. Po podwójnym błędzie serwisowym Polka miała pierwszą piłkę setową i ją wykorzystała! Jej dominacja na korcie nie podlegała dyskusji od początku do końca otwierającej partii.
20:30
Świątek - Collins 5:1. Gem bez historii, Świątek wygrała do zera.
20:27
Świątek - Collins 4:1. Przełamanie za przełamaniem. Tak na razie wygląda to spotkanie. Najważniejsze dla polskich kibiców, że po myśli Świątek.
20:23
Świątek - Collins 3:1. Imponująca odpowiedź Amerykanki, która przełamała serwis Polki, nie oddając rywalce choćby punktu.
20:19
Świątek - Collins 3:0. Polka, która wygląda na bardzo skoncentrowaną, idzie za ciosem! Kolejne przełamanie i wyraźnie prowadzenie w pierwszym secie.
20:15
Świątek - Collins 2:0. Było już 40:0, ostatecznie Polka wygrała gema do 30.
20:12
Świątek - Collins 1:0. Długi i wymagający gem, choć 30:0 prowadziła już Amerykanka. Polka wyrównała, później miała aż cztery break pointy i tego ostatniego wykorzystała! Collins w końcu nie dała rady. Błyskawicznie została przełamana!
20:03
Zaczynamy! Serwuje Collins.
19:58
Świątek i Collins są już korcie. Za nimi losowanie, wspólne zdjęcie i czas na rozgrzewkę. Początek meczu dosłownie za kilka minut.
19:51
29-letnia Collins (34. WTA) w pierwszej rundzie w Cincinnati wygrała z setną w światowym zestawieniu Rosjanką Anastazją Pawluczenkową 6:3, 6:1.
19:48
Będzie to piąta konfrontacja Świątek i Collins. 22-letnia Polka ma na koncie trzy zwycięstwa, a jedynej porażki doznała w półfinale wielkoszlemowego Australian Open w 2022 roku.

Skrót meczu Iga Świątek - Danielle Collins w półfinale Australian Open

19:43
Gem, set, mecz! Pegula pokonała Trevisan 6:7 (2-7), 6:2, 6:3 i zameldowała się w trzeciej rundzie. A to oznacza, że niebawem na kort centralny wyjdą Świątek i Collins.
19:39
Pegula w trzecim secie prowadzi z Trevisan 5:3. Spotkanie Świątek zbliża się wielkimi krokami, ale Amerykanka musi jeszcze postawić kropkę nad i.