Za kilka minut na kortach Wimbledonu rozpocznie się trzeci dzień wielkoszlemowego turnieju w Londynie. O godzinie 13:00 na korcie numer 4 powinny pojawić się Agnieszka Radwańskaa i Białorusinka Olga Goworcowa, które zmierzą się w meczu 1. rundy turnieju kobiet. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

17:27
matus78: Nie myśl, że zapomnieliśmy o zagadce:) Dobrze rozpoznałeś Yvonne Meusberger. Punkt dla Ciebie.
17:23
Krecz Goworcowej. Agnieszka wygrywa 6:0, 3:0. Szkoda, że w takich okolicznościach, ale liczy się efekt.
17:22
Podpowiedź. To zawodniczka z Austrii.
17:21
Kolejny błyskawiczny gem. Już 3:0 dla Agnieszki. Faktycznie może być krecz.
17:19
PRZEŁAMANIE! 2:0 DLA AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ W DRUGIM SECIE.
17:17
W drugim gemie gramy na przewagi. Jest szansa na przełamanie.
17:16
Kochani Internauci wyjaśniają, że Goworcowa gra z kontuzją nogi i prawdopodobnie poprosiła o interwencję masażystki. Stąd opóźnienie.
17:14
Uffff, mecz Radwańskiej toczy się dalej. W zasadzie, to Polka już wygrała pierwszego gema w drugim secie!
17:13
Proszę o odpowiedź, jak nazywa się ta tenisistka. I nie jest to Schiavone:)
17:10
Podobno na razie nie pada, ale są już czarne chmury:(
17:08
Nie wiem, czy znowu nie zaczęło padać (tfu, tfu) bo coś się wynik nie zmienia.
17:05
Pierwszy set trwał 21 minut. Radwańska zaliczyła w nim pierwszego asa i pierwszy niewymuszony błąd. Czyżby było tak, jak mówi Pan Fibak? Że Radwańska jest w życiowej formie?
17:02
TYMCZASEM RADWAŃSKA DO ZERA WYGRAŁA PIERWSZEGO SETA! BRAWO ISIA.
17:02
Zagadka nie sprawiła Wam problemów. Wg. mojej pobieżnej analizy komentarzy, pierwszy poprawnie odpowiedział internauta o nicku 88. A na zdjęciu jest Arntaxa Rus.
16:59
Radwańska nie ma żadnego niewymuszonego błędu! Goworcowa - 8.
16:59
Wygranie pięciu gemów zajęło Polce 14 minut.
16:58
Zaraz będzie 5:0! Błyskawicznie rozprawia się Goworcową Radwańska. I jest 5:0!!! Swój serwis Agnieszka rozstrzygnęła niesłychanie szybko!
16:56
I WYGRYWA DO 15! Polska rakieta numer 1. prowadzi 4:0 w pierwszym secie!
16:55
Coraz lepiej to wygląda. Mimo podania rywalki Radwańska prowadzi 40:0 w czwartym gemie.
16:53
TRZY - ZERO DLA RADWAŃSKIEJ! Zwycięstwo w secie powoli zbliża się do realizacji.