Magdę Linette czeka niezła frajda, bo zmagania w wielkoszlemowym US Open rozpocznie od pojedynku na korcie im. Arthura Ashe'a. Przeciwniczką poznanianki będzie liderka rankingu WTA Karolina Pliskova. Będzie to szóste spotkanie obu pań. Tak prezentuje się kort im. Arthura Ashe'a! Zapraszamy na transmisję do Eurosportu 2.

2
1

Akt. 29/08/2017, 18:39 GMT+2

2:6, 1:6
As Pliskovej! Magda Linette kończy swoją przygodę z US Open 2017. Nie miała farta w losowaniu, ale przynajmniej pograła na korcie im. Arthura Ashe'a. Zaprezentowała się lepiej niż pokazują to liczby. Gdyby wykorzystała wszystkie szanse na przełamanie, ten mecz trwałby jeszcze długo.
Linette już się poddała w ostatnim gemie. Trzy piłki setowe dla Pliskovej.
Pliskova będzie serwowała, by wygrać mecz.
2:6, 1:5
Trzy szanse na przełamanie Polki ma Karolina Pliskova i wykorzystała już pierwszą z brzegu.
Już o tym pisaliśmy. Wynik nie odzwierciedla gry, ale taka jest prawda.

2:6, 1:4
Pliskova w końcu postawiła na swoim. Blisko dziesięć minut trwający gem ostatecznie dla czeskiej tenisistki.
Szósty (poważnie!) breakpoint dla Linette w czwartym gemie. Szósty niewykorzystany.
Pierwsza poważna akcja przy siatce Pliskovej i od razu pomogła jej taśma. Linette ma dzisiaj w Nowym Jorku dużo, dużo pecha.
Niesamowcie rozgrywa swoje serwisowe gemy czeska tenisistka. jest już pod ścianą i zaczyna grać najlepszy tenis.
Z trudem informujemy, że już jest po 40...
Już 40:0! Trzy szanse na przełamanie Pliskovej dla Polki.
Kolejna "połowinka" dla Linette, czyli szansa na powrót do prawdziwej rywalizacji.
2:6, 1:3
Linette "na sucho"! W końcu Magda wyszarpała pierwszego gema w drugim secie. Teraz musi być tylko lepiej.
Ostatnie 15 punktów w tym spotkaniu to 12 wygranych piłek przez Pliskovą i jedynie trzy dla Linette...
2:6, 0:3
Bezdyskusyjna Pliskova. Kapitalny gem w jej wykonaniu zakończony asem. Szybko zrobiło się już 0:3 w drugim (chyba ostatnim) secie tego spotkania.
2:6, 0:2
Wspaniały return w wykonaniu Pliskovej. Czeszka czuje się na korcie bardzo pewnie. Sprawę przełamania w drugim secie załatwiła już przy pierwszy podejściu. Niestety...
2:6, 0:1
Wyrównany gem, ale Pliskova trzymała Linette mocno na dystans. 1:0 dla Czeszki w drugim secie.
2:6
Dobrze zaczyna się ten drugi set dla Magdy Linette! Polka piękny oburęcznym backhandem trafiła w samą linię! Niech ten drugi set wygląda własnie tak.
18:01
Trwa zamykanie dachu nad kortem im. Arthura Ashe'a, więc ta przerwa trochę potrwa.

2:6
Do trzech razy sztuka! Pliskova wygrała pierwszego seta. Wynik wygląda słabo, ale gra jest o wiele lepsza niż te liczby. Czekamy na drugą partię.