Iga Świątek - Cristina Bucsa: wynik na żywo i relacja live: Roland Garros 2023 - 1. runda

19:38
Tymczasem dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Na kolejne z Rolanda Garrosa zapraszamy do eurosport.pl. Dobrego wieczoru!
19:37
W kolejnej rundzie Świątek zmierzy się z lepszą z pary Ylena In-Albon (149. WTA) - Claire Liu (102. WTA). W pierwszym secie wyżej notowana Amerykanka wygrała ze Szwajcarką 6:1.
19:35
- Znam te korty bardzo dobrze, ale każdy turniej pisze nową historię. Muszę jeszcze popracować nad swoim tenisem w Paryżu - przyznała w pomeczowej rozmowie Świątek.
19:32
To nie był najłatwiejszy mecz Polki. W pierwszym secie Bucsa napsuła trochę krwi Świątek, ale w drugim była już tylko tłem dla liderki światowego rankingu.
6:0
Gem, set i mecz, Świątek!
Dwie piłki meczowe dla Świątek! 15:40.
Polka o dwie piłki od awansu. 15:30.

Coraz bliżej awansu. Świątek przełamała Bucsę po raz drugi w 2. secie

5:0
Kolejny gem na koncie Świątek. Wydaje się, że koniec meczu jest kwestią kilku najbliższych minut.
Wygrywające podanie liderki rankingu WTA. 30:0.

Przełamanie Świątek w 2. secie meczu z Bucsą

4:0
Po zaledwie 14 minutach drugiej partii Świątek jest o krok od awansu do kolejnej rundy.
Świetny cross Polki i jest szansa na przełamanie! 15:40.
Bucsa z każdą minutą popełnia coraz więcej błędów. 15:30.