Witamy w Stanach. Za chwilę swój mecz II rundy zacznie Urszula Radwańska, która zagra z Klarą Zakopalovą

K. Koukalová vs U. Radwanska | Indian Wells
Women's Singles | Runda 2. | 12.03.2011 | Indian Wells
K. Koukalová (31)

U. Radwanska

Akt. 12/03/2011, 22:14 GMT+1

22:14
6:2, PRZEŁAMANIE DO 0. Czeszka już się poddała w końcówke. A więc mamy Polkę w trzeciej rundziej wielkiej imprezy w Indian Wells. Ogromne brawa. Za chwilę na korcie pojawi się jej siostra Agnieszka.
22:11
5:2, brawo, brawo. Tak jak w pierwszem secie Ulka prowadzi 5:2. W tym gemie miała wielkie problemy, przegrywała 0:30, ale na szczęście udało jej się wygrać.
22:06
4:2, jeeeeeeeeeest, trzeba jednak uczciwnie przyznać, że rywalka teraz pomogła, popełniając aż 3 podwójne błędy. Ale my się tym nie martwimy. Zauważyliście, że w trzeciej partii mamy kopię pierwszego seta?
22:00
3:2, Polka miała piłkę na wygranie swojego podania, ale jej nie wykorzystała. Za to Czeszka wygrywa gema po drugim break poincie. WALCZ ULA!!!
21:53
3:1, Zako łapie kontakt, mamy nadzieję, że chwilowy
21:46
3:0, oleeeeeeeeeeeee, lepszego początku Ula nie mogła sobie wymarzyć.
21:43
2:0 ULA, BRAWO, teraz trzeba utrzymać
21:42
Do czapa12343: Piszę ostatni raz - będzie tekstówka z meczu Agnieszki. I proszę nie pytać o to samo 100 razy. Dzięki!!!
21:40
1:0 ULA, dobry początek trzeciej partii. Ten gem cieszy podwójnie, bo Polka wygrała swoje podanie. Lepiiej późno niż wcale... Czas na przełamanie!!!
21:33
7:5 ZAKOPALOVA, która utrzymała swoje podanie. No trudno, teraz skupmy się na trzecim secie.
21:29
6:5 Czeszka, nie nie nie. Teraz to już chyba Zakopalova nie wydrze sobie tej wygranej. Tenis kobiec rządzi się własnymi prawami jak widać
21:25
5:5, uffffffffff Radwańska wykorzystuje dopiero trzeciego break pointa. Udało się. Mamy remis i teraz trzeba zachować koncentrację.
21:19
5:4 ZAKOPALOVA. Ulka oddała tego gema do 0. Niestety przy swoim serwisie... Bez komentarza
21:17
4:4, mamy przełamanie, coś mam do tego nosa:) Teraz trzeba tylko utrzymać!!!
21:13
Chyba przyszła pora na przełamanie, bo dawno nie było
21:12
4:3, znów kontakt, znów będzie szansa na wyrównanie. Cieszy nas przede wszyskim to, że Ula wygrała drugie swoje podanie z rzędu
21:08
4:2, niestety droga do pojedynku dwóch Radwańskich się nieco oddala, bo Zakopalova powiększa przewagę
21:05
Mam nadzieję, że Ulka zakończy to w dwóch setach, bo po co nam niepotrzebne nerwy na wieczór. Jak dobrze pójdzie (oczywiście do tego daleka droga) w IV rundzie zobaczymy mecz sióstr Radwańskich
21:05
3:2, tego było trzeba Uli czyli łatwo wygranego swojego podania. I to do 0.
21:03
3:1, mamy mały kontakt. Czeszka nie wytrzymała presji przegrywając swój serwis do 15