Witamy w Barcelonie!!! Za chwilkę Nadal zacznie mecz z Monfilsem

2
2

Akt. 22/04/2011, 14:12 GMT+2

14:10
GEM, SET, MECZ 6:2, 6:2 - oglądaliśmy dwie identyczne partie. Rafael Nadal łatwo pokonał w ćwierćfinale w Barcelonie Gaela Monfilsa. Dzięki za realację. Żegna was Kaszaj!!!
14:06
5:2, hahahah kopia pierwszego seta. No to teraz powinno być 6:2.
14:05
5:1 NADAL, drugi set przypomina do złudzenia pierwszego
14:01
Przypomnijmy, że ostatnio Francuz pauzował osiem tygodnii. Dopiero niedawno wrócił na korty
14:00
W powtórkach widać jak Monfils łapał się za stopę. Czyżby znów jakiś uraz?
13:58
4:1, gem był wyrównany, ale co z tego dla Monfilsa skoro znów górą był Nadal. Jak na razie układ w gemach taki sam jak w pierwszej partii.
13:50
3:1, gem wyrównany do atanu 30:30, ale Francuz na koniec wali mocno w aut. Trochę bezmyślnie.
13:45
2:1 NADAL czyli pierwsze przełamanie w drugim secie. Troch w głupi sposób tego gema oddał Monfils, bo prowadził już 40:15. Tak sama sytuacja miała miejsce w pierwszej parii takze przy stanie 1:1.
13:41
Wujek Rafy patrzy w niebo. Oby tylko nie padało
13:38
INFORMACJA DO WSZYSTKICH: Agnieszka gra swój mecz dopiero jutro. NA PEWNO!!!
13:38
1:1, łatwo wygrał przy swoim podaniu Nadal.
13:35
1:0 MONFILS. Podobnie jak w pierwszym secie zaczyna partię od wygranego gema
13:29
6:3, tak kończy prawdziwy mistrz, do 0
13:26
5:2, drugi gem dla Monfila wygrany dość łatwo. Hiszpan jakby trochę przeszedł obok niego. Pewnie teraz zagra na maksa przy swoim podaniu.
13:23
5:1, gem wygrany do 0. Dominacja króla kortów ziemnych trwa
13:16
4:1. Gael popełnia coraz więcej błędów. Musi szybko się otrząsnąć, bo Rafa rozbije go w drobny mak.
13:15
3:1 NADAL. Było lekkie zagroźenie czyli 15:30, ale faworyt szybko je zlikwidował i wygrał gema.
13:11
BRAWO rafa 93: Dobra odpowiedź
13:09
2:1 NADAL, który wyszedł z nielada opresji, bo rywal prowadził przy swoim podaniu 40:15. MAMY PIERWSZEGO BREJKA!!!