Za kilka (kilkanaście?) minut swój mecz w 1. rundzie turnieju Australian Open rozpocznie Urszula Radwańska. Jej rywalkę będzie sklasyfikowana na 63. pozycji w rankingu WTA Amerykanka Jamie Hampton. Na tekstówkę z tego spotkania serdecznie wszystkich zaprasza Stinger.

11:05
To tyle z kortu numer 2 w Melbourne, za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger. Zapraszam na kolejne tekstówki, które na naszej aplikacji mobilnej pojawiać się będą z meczów wielkoszlemowego turnieju Australian Open.
11:01
Pokazało, że piłka zagrana przed Polkę znalazła się w boisku i punkt był powtarzany. Przy powtórce jednak Amerykanka po raz ostatni uderzyła soczyście z forehandu i zakończyła mecz.
11:00
Amerykanka chyba wygrała, ale co pokaże "Sokole Oko"?
10:59
Trzy piłki meczowe dla Hampton przy jej serwisie.
10:57
JEST GEM! Polka cudem wychodzi z opresji, a ja muszę chyba wrócić do szkoły podstawowej, gdyż piłek meczowych było pięć, a nie cztery.
10:56
BRAWO! Z niesamowitym opresji wyszła Polka, dwukrotnie broniąc się przed smeczami, przy drugim Hampton posłała jednak piłkę w siatkę.
10:56
Ula kolejny raz pod ścianą.
10:55
Kolejny raz równowaga, Amerykanka przy meczbolach się konsekwentnie myli.
10:52
30:0 dla Hampton w dziewiątym gemie, dwie piłki dzielą ją od meczu.
10:50
Ósmy gem jednak łatwo dla Hampton (do 15), za chwilę Ula będzie serwować, by nie przegrać 3:6 drugiego seta i w konsekwencji całego meczu.
10:47
Bardzo dobry gem Polki, wygrywa go do zera. Wracamy do punktu wyjścia - Hampton trzeba spróbować przełamać.
10:45
Niestety kończy się on nieudanym lobem Polki i bezlitosnym smeczem Amerykanki, 4:2 dla Hampton.