Z dużym opóżnieniem witamy w Eastbourne. A tam toczy się pierwszy mecz Venus Williams od stycznia. Amerykanka walczy z Andreą Petković z Niemiec. W pierwszym secie faworytka wygrała 7:5. Teraz jest remis 4:4. Zaprasza Srogi

A. Petkovic vs V. Williams | Eastbourne
Women's Singles | Runda 1. | 13.06.2011 | Eastbourne
A. Petkovic (8)

V. Williams

Akt. 13/06/2011, 16:45 GMT+2

16:44
No i koniec. Williams zwycięsko rozpoczyna powrót do czołówki. Wygrała 7:5, 5:7, 6:3. Dzięki, że byliście z nami. Niedługo mecz Kubota o awans do Wimbledonu. Zapraszamy około godziny 18.30. Kłania się Srogi
16:43
Czwarta piłka meczowa dla Williams. Wcześniej Petković miała okazje na przełamanie.
16:41
Andrea walczy. Trzy piłki meczowe obronione. BRawo. Równowaga
16:40
No proszę. Dwie meczowe Niemka obroniła.
16:39
Trzy piłki setowe i meczowe dla Venus!
16:36
Petković tanio skóry nie sprzeda. Wygrała swój serwis, ale teraz Williams podaje na zwycięstwo w meczu.
16:32
Mecz trwa już prawie dwie i pół godziny.
16:32
Venus wygrała swoje podanie i jeśli teraz przełamie Andreę to odniesie zwycięstwo..
16:28
Petković lepsza przy własnym podaniu.
16:22
I tak. Amerykanka prowadzi 4:1.
16:21
Venus się obroniła i teraz ma okazję na wygranie czwartego gema.
16:20
Druga szansa brejka dla Niemki. Wcześniej była równowaga.
16:19
Brejkpoint dla Petković.
16:17
Wreszcie Petković zaczęła grać. Zwyciężyła łatwo podanie.
16:14
Kolejny szybki gem dla Williams. Wygrała do zera! W tej partii zdobyła 12 punktów, a jej rywalka tylko trzy.
16:11
Przełamanie po stronie Venus. Wygrała do 15 przy podaniu Andrei. Jedzie ostro teraz.
16:09
Skończył się mecz na korcie 3 między Tatiashvili, a Mirzą. Wygrała ta druga 6:2, 3:6, 6:3. Niedługo na obiekcie pojawi się Isia Radwańska z trenerem i ostatnio naszym kolegą z redakcji Tomkiem Wiktorowskim.
16:07
Pierwszy gem dla Amerykanki, która wygrała podanie do 30.
16:01
Teraz będzie podawała Venus.
15:59
I jest. Mamy trzeciego seta. Pierwsza partia 7:5 dla Williams, a druga w takim samym stosunku dla Petković.