Polska - Brazylia: wynik meczu siatkówki na żywo i relacja live - Memoriał Wagnera 2019

02/08/2019, 17:53 GMT+2

Reprezentacja Polski przegrała z Brazylią 1:3 w swoim drugim meczu podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Tak relacjonowaliśmy spotkanie w eurosport.pl.

Koniec meczu! Ostatnią akcję skończył Leal.
21:23 - super blok Kłosa i cały czas Polacy mają jeszcze szansę. Trzy punkty odrobione.
17:22 - nic już z tego nie będzie. Tego meczu już wygrać się chyba nie da.
13:16 - nie jest dobrze
13:15 - Leal nie do zatrzymania! Trzeci punkt z rzędu dla drużyny Brazylii.
8:6 - niezły początek czwartego seta dla Polaków.
27:29 - Brazylijczycy wykorzystali piątą piłkę setową. Leal świetnie zaatakował z lewego skrzydła.
26:26 - Leon na potrójnym bloku i bronimy trzeciej piłki setowej
24:24 - po ataku Kłosa z środka.
20:21 - bardzo wyrównana jest ta partia.
16:15 - kolejna świetna akcja Muzaja, tym razem w ataku. Brawo!
14:14 - super blok Muzaja!
9:11 - Lucarelli ładnie po skosie z lewego skrzydła.
6:7 - błędy po stronie Brazylijczyków i tylko punkty straty Polaków.
3:7 - niestety. Nie wygląda to dobrze. Brazylijczycy prezentują się coraz lepiej.
2:5 - początek trzeciej partii inny niż dwóch poprzednich. To rywale teraz na lekkim prowadzeniu.
25:21 - znakomity atak Muzaja i w Krakowie mamy remis 1:1.
17:15 - posypało się przyjęcie w naszej ekipie. Rywale są już tylko o dwa punkty za Polakami.
16:11 - na drugiej przerwie technicznej Polacy mają już pięć punktów przewagi. Oby teraz tej przewagi nie roztrwonili.
8:5 - po ataku Kłosa Polacy wygrywają. Ten set zatem rozpoczął się podobnie jak pierwszy.
3:0 - udany początek Polaków. Ładnie zaatakował m.in. Leon.
Za chwilę początek drugiego seta w Tauron Arenie.
20:25 - Alan z prawej skrzydła i 25:20.
20:24 - Lucarelli z lewego skrzydła i pierwsza setowa dla gości.
19:23 - Brazylijczycy nadal rozpędzeni. Grają coraz lepiej i zaraz mogą prowadzić 1:0.
18:20 - Mauricio popsuł zagrywkę.
14:16 - ładny atak Wallace'a po prostej i tym razem na przerwie technicznej Brazylijczycy w lepszych humorach.
13:15 - Brazylijczycy, a konkretnie Lucarelli znakomicie teraz prezentują się w polu zagrywki. Straciliśmy prowadzenie.
10:9 - na znakomitym zasięgu z środka zaatakował Isac.
8:6 - błąd Brazylijczyków po ataku z środka i Polacy na lekkim prowadzeniu.
4:3 - dobry atak Muzaja z prawego skrzydła. Ta pozycja, a więc atakujący to w tej chwili nasza największa bolączka.
Nasza drużyna zacznie w takim wyjściowym składzie: Kłos, Bieniek, Leon, Kubiak, Drzyzga, Muzaj i na libero Zatorski.
Warto dodać, że w finale zeszłorocznych mistrzostw świata Biało-Czerwoni również zwyciężyli 3:0.
W Final Six Ligi Narodów Polacy najpierw w grupie pokonali Brazylię 3:2, a potem w meczu o trzecie miejsce aż 3:0.
Leon to wielkie wzmocnienie reprezentacji Polski, ale także człowiek, który twardo stąpa po ziemi.
Zanim mecz się rozpocznie, przeczytajcie o tym, co się działo w czwartek przy okazji starcia z Serbami.
W Krakowie już wszystko gotowe do rozpoczęcia spotkania.
W tym spotkaniu zagrają dwaj naturalizowani Kubańczycy. W naszej ekipie oczywiście jest to przyjmujący Wilfredo Leon, a w składzie Brazylijczyków grający na tej pozycji Leal.
Polacy w ostatnim czasie mają bardzo miłe wspomnienia z meczów z Brazylijczykami. Wygrywali z nimi w mistrzostwach świata oraz niedawno w finale Ligi Narodów.
Witajcie w piątkowe popołudnie. Przed nami drugie spotkanie Polaków podczas tradycyjnego Memoriału Wagnera. Tego dnia rywalami podopiecznych Vitala Heynena będą Brazylijczycy. Zaprasza Srogi!
POLSKA - BRAZYLIA 1:3 (20:25, 25:21, 27:29, 22:25)
Autor: Srogi