Ciao, Buongiorno! Dziś wyjątkowy dzień w Rzymie, po raz ostatni w koszulce Romy zagra Francesco Totti. Legenda żegna się z klubem po 25 latach. Giallorossi podejmują Genoą. Wygrana da im drugie miejsce na koniec rozgrywek Serie A. W innym meczu Sampdoria podejmie Napoli. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj #TottiDay

Serie A / 38. kolejka
Stadio Olimpico / 28.05.2017

Akt. 28/05/2017, 20:07 GMT+2

20:06
Ja już się żegnam i zapraszam na kolejne tekstówki na naszej aplikacji mobilnej. Trzymajcie się! #Tottiday
20:05
Mistrzem jest Juve, na drugiej pozycji gwarantującej udział w Lidze Mistrzów skończyła Roma, a Napoli zagra w kwalifikacjach do Champions League
20:03
GRAZIE TOTTI! Legenda odchodzi po 25 latach gry w klubie. Przez najbliższą godzinę, może półtorej będzie trwała feta na Olimpico. Kibice żegnają Il Capitano. #TottiDay

20:02
Utwór "Grazie Roma" rozbrzmiewa z głośników. Wszyscy piłkarze założyli koszulki z numerem 10, aby oddać hodł wielkiemu Francesco
19:59
KONIEC! Roma jest wicemistrzem po wygranej z Genoą 3:2 i golu w 90. minucie. TOTTI MA PIĘKNE POŻEGNANIE! Wygrana Napoli 4:2 z Sampdorią nic nie dała. Azzurri kończą na trzeciej pozycji
90+3'
- Jeden kapitan, jest tylko jeden kapitan - skandują kibice na Olimpico
90+2'
Tymczasem Sampdoria zmienia wynik meczu z Napoli na 2:4. Ale to już nie jest istotne. TO ROMA JEST DRUGA!
90'
CO TU SIĘ DZIEJE! Dzeko zgrał do PEROTTIEGO, który huknął z lewej nogi pod poprzeczkę! Co za mecz, co za wazny gol!!!

90'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! 3:2 DLA ROMY!!! W końcu wcisnęli. PEROTTI!!!!
Strzały celne1
88'
Kibice nie wierzą co się dzieje. Miała być przecież gładka wygrana
86'
Kontra Genoi, już kolejna, ale tym razem gracze gości pogubili się pod polem karnym Romy
85'
Dzeko zgrywa do Tottiego, ale obrońcy w ostatniej chwili wybijają mu piłkę
83'
GENOA MA SETKĘ! SŁUPEK! Tym razem ratuje Szczęsny. Gdyby nie jego interwencja, byłby trzeci gol dla gości
81'
Roma straciła koncetrację i szybciutko się to na niej zamściło
79'
Niestety, ale przy tym trafieniu zawinił Szczęsny, który minął się z piłką przy wrzutce, z której skorzystał Darko Lazovic. No i mamy 2:2 i wielką sensację. Teraz drugie w tabeli jest Napoli
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl DLA GENOI!!!! 2:2! KOLEJNA SENSACJA W RZYMIE!
Faule1
73'
Piękna akcja Romy. Dzeko ładnie znalazł De Rossiego, który w 7 metrów umieścił piłkę do słupku! gospodarze prowadzą 2:1 i na ten moment to oni mają drugie miejsce

73'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!!! 2:1 DLA ROMY!! DE ROSSI!
69'
Totti zagrywa do EL SHAARAWY'ego, ale strzał Włoch broni golikiper Genoi. Szkoda, bo mielibyśmy ładną asystę