Hit w 25. kolejce ligi włoskiej. Napoli podejmuje Inter Mediolan. Wita wszystkich Kaszaj!

Serie A / 25. kolejka
Stadio Diego Armando Maradona / 26.02.2012

Akt. 26/02/2012, 22:41 GMT+1

22:40
KONIEC MECZU! Napoli ograło Inter 1:0 po golu Lavezziego. Mediolańczycy przegrali po raz kolejny i wydaje się, że dni trenera Ranieriego są już policzone
90+2'
Jeszcze szansę miał FARAONI, ale jego mocny strzał zza pola karnego poleciał dwa metry obok słupka!!!
90+2'
Pazzini jeszcze próbował wymusić rzut karny, ale raczej nic nie było
90'
Trzy minuty nadziei dla Interu, bo tyle doliczył sędzia
90'
Cavani trochę za bardzo sam. Ograł dwóch piłkarz i zamiast podawać, strzelał...i stracił piłkę
89'
Dossena zmienia Dżemaliego
88'
POWINNO BYĆ 1:1. STOJĄCY 5 METRÓW PRZED BRAMKĄ PAZZINI NIE TRAFIŁ Z GŁÓWKI W BRAMKĘ!!! Jak on to zrobił???
85'
Taktyka gości na ten mecz - długie podanie do przodu i może coś wyjdzie
83'
Lavezzi opuszcza boisko żegnany brawami. Zastępuje do Britos
80'
Inter niespodzewanie dostał szansę w końcówce
80'
BŁĄD OBRONY NAPOLI!!! Źle przyjął piłkę Aronica i musiał faulować Faraoniego. Za co dostał czerwoną kartkę!