Witajcie! Jedziemy z meczem rewanżowym 1/8 finału Pucharu Króla pomiędzy Malagą a Realem Madryt!

23:48
Koniec spotkania. Real wygrywa 1:0 po golu Benzemy. W ćwierćfinale madrycki zespół zmierzy się z Barceloną. POzdrawiam. Kłania się Srogi.
91'
Sędzia doliczyl trzy minuty.
90'
Zaognia się na koniec ten mecz. Sergio Ramos uderzył teraz w twarz rywala.
88'
Arbeloa dostal drugą żółtą kartkę. Uderzył łokciem rywala w głowę. Koniec meczu dla niego w pełni zaslużony.
86'
Coraz bliżej Gran Derbi kolejnego. Tym razem w Pucharze Króla.
82'
Z bliska próbowął CR7, ale tym razem Caballero łądnie obronil.
72'
Bramkarz Malagi Caballero puścił między nogami lekki strzał Benzemy. Niepotrzebnie chciał łapać piłkę...mógł wybijać. Wielki błąd zawodnika gospodarzy.
72'
BRAMKA KURIOZUM! BENZEMA!
69'
Benzema za Higuaina.
68'
Niezaliczony gol Higuaina. Był spalony po podaniu Ozila. Szkoda, bo ładnie strzelił głową.
63'
Świetną szansę miał Ronaldo, ale fatalnie spudłował.
61'
Coentrao brzydko nastąpił na ścięgno Achillesa Toulalana. Brzydko to wyglądało.
57'
Słaby cały czas mecz w Maladze.
52'
Dobrze grający od początku pomocnik Malagi Eliseu ładnie strzelił zza pola karnego. trochę jednak obok bramki Casillasa.
51'
Higuain strzelał głową, ale z aż 16 metrów i nie miał szans na bramkę dla Realu.