Ron Wood i Robert Lewandowski na zdjęciu. Gwiazdor rocka pojawił się na meczu Barcelony

Akt. 25/02/2024, 11:04 GMT+1

Barcelona to jeden z najsłynniejszych klubów na świecie. Nie dziwi zatem, że na trybunach zasiadają wielkie gwiazdy. Jedną z nich jest Ron Wood, słynny gitarzysta zespołu Rolling Stones. Brytyjczyk nie zmarnował okazji i zrobił sobie zdjęcie z Robertem Lewandowskim.

La Liga: Barcelona - Osasuna (źr. Getty Images)

W sobotę Barcelona grała jak z nut. Wprawdzie w pierwszej połowie spotkania z Getafe prowadziła tylko 1:0, ale po przerwie dołożyła trzy gole. Lewandowski tym razem nie zdołał zdobyć bramki i zanotować asysty. Może natomiast pochwalić się zdjęciem z legendą rocka.

Ron Wood i "Lewy"

Na spotkaniach Dumy Katalonii – bez względu na to, czy mecze są rozgrywane na Camp Nou lub Mntjuic – pojawiają się słynne osobistości, nie tylko ze świata sportu. Jedną z nich jest Ron Wood, a więc gitarzysta The Rolling Stones od 1975 roku.
Po meczu Barcelony z Getafe doszło do spotkania Wooda z "Lewym". Panowie zrobili sobie zdjęcie.
Warto dodać, że w październiku Barcelona wystąpiła podczas El Clasico ze słynnym logiem zespołu The Rolling Stones na koszulkach, co wynikało z umowy sponsorskiej.