Majówka majówką, ale czas się wziąć do roboty! Zapraszamy na zaległe spotkanie 34. kolejki Premier League Liverpool - Fulham

0
1

Akt. 01/05/2012, 22:40 GMT+2

22:36
    Koniec spotkania na Anfield Road! Fulham wygrywa 1:0. Pozostaną obie drużyny sąsiadami w tabeli, nawet zrównały się punktami. Liverpool wygrywa z Fulham tylko różnicą bramek. Dzięki za tę relację i do zobaczenia na eurosport.pl!
    93
    Huknął, ile fabryka dała Shelvey, ale potwornie niecelnie!
    93
    PIŁKA MECZOWA DLA LIVERPOOLU! Ustawia piłkę Maxi Rodriguez do strzału z wolnego 20 metrów od bramki!
    90
    Aż cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Tylko czy to coś zmieni?
    87
    WIELBŁĄD SKRTELA! Mało brakowało, a Dempsey trafiłby do siatki. Kolejne piwo dla Doniego!
    87
    Nie było sensu ryzykować poważniejszego urazu Dembele, zatem za niego na planu gry melduje się Chris Baird. To trzecia i ostatnia zmiana w drużynie londyńczyków
    86
    No leży teraz na murawie Dembélé. Dopiero teraz odczuł skutki starcia z Coatesem. Chyba poprosił o zmianę. Mocne, bardzo mocne stłuczenie. Lekko kulejąc, schodzi z boiska
    83
    Coates ostro wyciął Moussę Dembélé. Faul i rzut wolny dla gości. Będzie dobra okazja na wrzutkę w pole karne Liverpoolu
    83
    Głową w mur bije dziś Andy Carroll...
    80
    Druga zmiana w Fulham. Schodzi Pavel Pogrebnyak, za niego Dickson Etuhu
    78
    POWINNO BYĆ 2:0 DLA FULHAM! Znakomicie znalazł się w polu karnym gospodarzy Dempsey, mógł zapytać Doniego, w który róg strzelać, ale wybrał źle, bo właśnie w tę stronę rzucił się bramkarz Liverpoolu. Duże piwo za ten występ należy się od kolegów Doniemu!
    75
    15 minut zostało Liverpoolowi na powalczenie tutaj choćby o jeden punkt. Na razie się na to nie zanosi
    70
    Tylko Andy Carroll stara się w drużynie Liverpoolu. No ale przydałoby się mu jakieś wsparcie
    64
    Znów próbował namieszać Andy Carroll. Zabrakło tym razem precyzji napastnikowi Liverpoolu
    62
    Słupek ratuje Liverpool! Z dobrej strony pokazał się Frei. Przełożył sobie piłkę na prawę nogę i huknął bez ostrzeżenia. Niewiele zabrakło, żeby było 2:0
    57
    Kerim Frei zmienia Aleksa Kacaniklicia, kompletnie niewidocznego w drugiej połowie
    56
    Przewrotką próbował zaskoczyć bramkarz Fuhlam Andy Carroll!
    55
    Świetna interwencja Doniego. Mogło być 2:0, ale bramkarz Liverpoolu znakomicie wyczuł intencje rywali i w porę wybiegł z bramki
    55
    Liverpool chyba myślami przy sobotnim finale Pucharu Anglii. Niespecjalnie zależy piłkarzom "The Reds" na zwycięstwie