Cześć i czołem! Udało się wypocząć przez święta? A może nadal wypoczywacie? Nieważne, gdzie jesteście zapraszamy na relację tekstową ze spotkania Arsenal Wolverhampton. Na tekstóweczkę zabiera Was Adam.

Akt. 27/12/2011, 17:57 GMT+1

17:56
Dzięki za uwagę! Zapraszamy na kolejne tekstówki.
17:54
Hennessey na rękach kolegów! Rewelacyjna postawa bramkarza Wolverhampton. Bez wątpienia to będzie bohater tego spotkania.
90'+6
Szczęsny zachęca swoich kolegów do ataku, ale sędzia kończy ten mecz.
90'+5
Wilki nadal bronią się ofiarnie. Wszyscy zawodnicy gości znajdują się co najwyżej na 25 metrze.
90'+4
Doyle przewraca Gervinho na prawym skrzydle. Będzie rzut wolny. Siedmiu piłkarzy Arsenalu w jedenastce.
90'+3
Arsenal cały czas bije przysłowiową głową w mur. Obrona Wilków jest szczelna, ale i bardzo skuteczna.
90'+2
Hennessey za przedłużanie gry ukarany żółtą kartką.
90'+1
Rozpaczliwa szarża Rosicky'ego. Wszystko ładnie, pięknie tylko strzału na bramkę nie było.
90'
Sędzia dolicza do podstawowego czasu gry aż 6 minut.
89'
Hennessey instynktownie obronił strzał Vermaelena. Chyba tylko Szczęsny nie zagroził jeszcze jego bramce.
88'
Van Persie wrócił do gry, jego kolega jeszcze nie.
87'
Nieprzyjemny obrazek. Chamakh zderzył się głową z van Persiem w walce o górną piłkę. Zmiennik Arsenalu ma krew na szyi.
87'
Hennessey nie do przejścia. Teraz sprawdził go Koscielny.
86'
Po minutowej zwłoce Doyle zmienia Hunta. Obaj menadżerowie nie mogą dokonywać już roszad.
85'
Chamakh za Djourou.
84'
Szczęsny, jako ostatni obrońca, dotknął piłkę. Przynajmniej się rozgrzał krótkim biegiem.
83'
Rewelacyjne zachowanie Walijczyka na linii. Znów zatrzymał van Persiego.
82'
Bramkarz Wolves postacią numer jeden. Ładna obrona strzału van Persiego z rzutu wolnego!
81'
Kolejny rzut wolny dla Arsenalu. Kolejna okazja bramkowa.
79'
Hennessey odprowadził piłkę wzrokiem po strzale Arszawina. Ta o centymetry minęła poprzeczkę.