Gwiazdor Egiptu Mohamed Salah rozpocznie mecz z Urugwajem na ławce rezerwowych, a my zapraszamy na relację tekstową ze spotkania grupy A.

15:57
My dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na godz. 20:00 na hit fazy grupowej, w którym Hiszpania zmierzy się z Portugalią.
15:56
Urugwaj pozostał zatem głównym faworytem do wygranej w grupie A, a Egipcjanie liczą na to, że wzmocnienie Mohamedem Salahem, będą w stanie zaskoczyć Rosję w walce o drugie miejsce.
Koniec Druga połowa
90
KONIEC MECZU!!!! Urugwaj wymęczył wygraną, a zapewnił im go gol strzelony przez Jose Gimeneza w 89. minucie.
90+5
Suarez wymusił faul przy linii bocznej, a dodatkowo żółtą kartkę dla Hegaziego.
90+4
Gimenez teraz świetnie interweniował we własnym polu karnym.
90+2
Jednego z piłkarzy Egiptu złapały kurcze i to bardzo poważne, aż pojawiły się nosze.Ale po chwili Trezeguet wstał.
90+1
To jednak jeszcze nie koniec meczu, sędzia Kuipers doliczył bowiem pięć minut.
89
SZALEJĄ URUGWAJCZYCY!!!! W końcu wymęczyli gola "Urusi", a po dośrodkowaniu z rzutu wolnego fanatastycznym strzałem, po jeszcze fantastyczniejszym wyskoku popisał się Jose Gimenez.
89
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! GIMENEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
88
SŁUPEK!!! Ależ blisko był napastnik PSG teraz... gdyż piłka odbiła się po jego znakomitym strzale od słupka. A dodatkowo dobijający piłkę Caceres trafił... w stojącego obok niego kolegę.
87
Urugwaj bardzo naciska... teraz wywalczył rzut wolny z około 20 metrów. Faulowany Cavani i to on może z tej pozycji uderzac...
85
ZAMIESZANIE!!! Zakotłowało się w polu karnym Egiptu po kolejnym rzucie rożnym dla Urugwaju, ale jeden z obrońców "Faraonów" wyjaśnił sytuację na 5. metrze.
83
PETARDA CAVANIEGO! W złym momencie napisałem poprzednią wiadomość, a tu Cavani z woleja potężnie uderzył z 16 metrów... ale świetnie na rzut rożny (z którego nic nie wyniknęło) wybił piłkę Mohamed El Shenawy.
82
Akcje Urugwaju w 82. minucie są prowadzone w równie wolnym tempie jak w 1. minucie.
80
Na trzy tempa teraz wyprowadzali kontratak Egipcjaninie, ostatecznie podcinką zakończył go Elneny... ale Muslera ze spokojem obserwował lot piłki, która przeleciała nad poprzeczką jego bramki.
77
Egipcjanie chcieli przejść do ataku pozycyjnego, jednak nie przedostali się nawet poza linię środkową
74
Dobry komentarz do meczu
72
SUAREZ - minał obrońcę, bramkarza, ale wyjechał z piłką za linię bramkową. Jeszcze chciał wymucić karnego. Sędzia nie dał się nabrać. Ależ nieskuteczny jest dziś as Urugwaju.
72
Obudził się Egipt. Z dystansu uderzał Elneny. Muslera na posterunku
70
Zamieszanie pod bramką Egiptu, ale strzały Urugwajczyków były zatrzymywane przez obrońców rywali