Napoli - Barcelona w 1/8 finału Ligi Mistrzów 2023/24. Wynik meczu na żywo i relacja live

Liga Mistrzów / 1/8 finału
Stadio Diego Armando Maradona / 21.02.2024
Mariusz Czykier

Akt. 21/02/2024, 22:55 GMT+1

Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!
Barcelona przez większość meczu wyraźnie przeważała, Lewandowski trafił w Lidze Mistrzów po raz drugi, Napoli strzeliło tylko raz, ale również celnie. Tak w telegraficznym skrócie wyglądał ten mecz.
90'+4
Koniec meczu! Napoli - Barcelona 1:1.
90'+4
FC Barcelona
Ostatnia akcja meczu mogła się skończyć drugim golem dla Barcelony, ale Gundogan strzela o centymetry obok słupka.
90'+2
Joao Felix wychodził na czystą pozycję, ale akcja w ostatniej chwili przerwana.
90'
Cztery minuty doliczy sędzia do podstawowego czasu.
89'
Napoli
Kolejna akcja z niczego, która mogła się skończyć golem dla Napoli. Barcelona rozgrywała piłkę przed własnym polem karnym, ale wystarczyło włożenie nogi przez jednego z napastników gospodarzy i zrobiło się grożnie. Na szczęście strzał ponad bramką ter Stegena.
88'
Dwie minuty regulaminowego czasu pozostały do końca meczu. Wciąż 1:1. W Porto nadal 0:0.
87'
Fouls against1
87'
Rzuty wolne1
85'
Napoli
Seria rzutów rożnych dla Napoli. Wykonanie każdego z nich dalekie od perfekcji, ale przez moment zrobiło się na tyle groźnie, że w obronę musiał się włączyć Lewandowski.
83'
Gra wróciła na środek boiska, ale Napoli zaczyna nacierać coraz mocniej. Gospodarze uwierzyli, że pokonanie Barcelony jest możliwe. Gdzie, jak nie u siebie, przed prawie 50-tysięczną widownią?
80'
Strzały niecelne1
77'
Napoli
I jeszcze jedna zmiana w szeregach gospodarzy.
Spalone1
76'
Spalone3
76'
Napoli
Napoli stworzyło tę akcję właściwie z niczego. Nawet podanie do Osimhena z pozoru nie miało prawa dotrzeć do adresata. Ale Osimhen wykorzystał swoje warunki fizyczne i wygrał bezpośrednie starcie z obrońcą, po czym położył ter Stegena i wywołał euforię na trybunach w Neapolu.
Spalone3
76'
Napoli
1:1! VICTOR OSIMHEN WYRÓWNUJE!
74'
Napoli
Politano ofiarnie, ale nie ma kolegów do pomocy i wykończenia akcji. Barca rozpocznie od własnej bramki.
73'
Kolejna niezła akcja Barcelony, ale tym razem Lewandowski złapany na spalonym.
72'
Napoli
Sporo zamieszania pod bramką Barcelony, ale ter Stegen wyjaśnia sytuację i przejmuje piłkę.