Nikt nie oczekuje od nas, że polecimy na księżyc - mówi przed meczem z Anglią trener Ukrainy Ołeh Błochin, bohater ZSRR niemal tego kalibru, co Jurij Gagarin. W ten sposób był znakomity snajper tonuje nastroje stawiając Anglików w roli zdecydowanego faworyta. Reprezentacja "Trzech Lwów" ma na koncie cztery punkty i bez względu na wynik drugiego meczu awansuje, jeśli wygra lub zremisuje. Ukraińcy na pewno awansują, jeśli wygrają.

Euro / Faza grupowa
Donbass Arena / 19.06.2012
0
1

Akt. 19/06/2012, 22:41 GMT+2

22:41
To koniec fazy grupowej Euro 2012. W Polsce obejrzymy sobie jeszcze trzy mecze. Przeleciało jak z bicza strzelił. Na razie dzięki za uwagę, jutro dzień przerwy, w czwartek ćwierćfinał w Warszawie Czechy - Portugalia. Zapraszamy.
22:38
Kolejność w grupie D. Anglia, Francja, Ukraina, Szwecja.
22:37
Koniec spotkania. Anglia - Ukraina 1:0. Trzy Lwy wygrywaja grupę D. Ukraińcy się żegnają.
90'
Można już spokojnie stwierdzić, że Ukraina żegna się z turniejem. Arbiter dolcizył trzy minuty.
22:32
patrykdan123@ Dzięki, to jakiś haker się włamał:)
88'
Już jest OK, gramy dalej.
87'
Rakicki leży w polu karnym. Kontuzja?
87'
Rooney schodzi z boiska. Za niego pojawia się Chamberlain.
22:29
Przy tych wynikach Ukraina będzie na trzecim miejscu w grupie z jednym punktem więcej, niż wywalczyła Polska.
84'
Parker twarzą wybija na korner. Grymas bólu, ale zaciska zęby i gra dalej. Teraz, albo wcale dla Ukrainy?
83'
Słaby występ Welbecka. Czas na zmianę. Za Danny'ego wchodzi Carroll.
22:24
jacekp67: "Jeszcze nie widziałem, żeby sędzia bramkowy podniósł rękę przed spojrzeniem na głównego. Oni są tylko po to żeby byli a nie od sędziowania." Zgadzam się. Warto zastanowić się, dlaczego są tak nieskuteczni? Może to brak koncentracji, jeśli mają jedną decyzję do podjęcia raz na 300 minut.
79'
Żółta kartka dla Cole'a za grę na czas.
78'
I jeszcze jedna zmiana. Nazarenko za Garmasza.
77'
Zmiana w drużynie Ukrainy. Butko za Milewskiego.
77'
Tym razem Konoplianka strzelał niecelnie.
22:18
Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry oznacza, że Ukraina jest już jedną nogą poza turniejem.
75'
PIATOW BRONI STRZAŁ ROONEYA. Oczywiście strzał głową. Kapitalny mecz.
74'
ZASKAUJĄCY STRZAŁ UKRAINY! HART Z TRUDEM BRONI. To Konoplianka, bardzo utalentowany skrzydłowy.