UD Ibiza - Barcelona, wynik meczu, Puchar Króla. Quique Setien krytykuje grę swojego zespołu - Primera Division

23/01/2020, 11:25 GMT+1

Quique Setien na razie nie odmienił gry Barcelony. Pod wodzą nowego szkoleniowca drużyna co prawda wygrała dwa mecze, ale prezentowany przez nią styl pozostawia wiele do życzenia. Trzecioligowe UD Ibiza w Pucharze Króla Duma Katalonii pokonała 2:1, decydującego gola strzelając dopiero w doliczonym czasie.

W 1/16 Pucharu Króla UD Ibiza była o krok od sprawienia sensacji. Podopieczni trenera Pablo Alfaro prowadzili od 9. minuty – do siatki trafił Pep Caballe.
Barcelona długo nie potrafiła skutecznie odpowiedzieć, gra gości szczególnie przed przerwą wyglądała bezbarwnie. Dopiero w drugiej części, dokładnie w 72. minucie, wyrównał Antoine Griezmann.

Setien: potrafię zrozumieć problemy

Francuski napastnik uratował katalońskiego giganta przed kompromitacją w doliczonym czasie, zdobywając bramkę na wagę awansu Barcelony do kolejnej rundy.
- Nie podobała mi się moja drużyna w pierwszej połowie – nie ukrywał Setien. - Potrafię jednak zrozumieć problemy, które pojawiły się w naszej grze. Mecz odbywał się na sztucznej murawie, a przeciwnik był bardzo agresywny i uważny w defensywie – dodał w rozmowie z katalońskim dziennikiem "Sport".
W debiucie Setiena Barcelona ledwo ograła na własnym boisku Granadę. Gospodarzy uratował wtedy Lionel Messi, który jedynego fola meczu strzelił dopiero w 76. minucie.
W sobotę Blaugrana zmierzy się na wyjeździe z siódmą w tabeli Valencią.
Autor: Kali / Źródło: eurosport.pl