Serie A: Sampdoria - Atalanta, wynik meczu

10/11/2019, 16:26 GMT+1

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Sampdorii z Atalantą. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce Rusłana Malinowskiego. Cały mecz w ekipie gospodarzy rozegrał Bartosz Bereszyński.

Sampdoria powoli zaczyna wracać na właściwe tory. Zespół z Genui miał fatalny początek sezonu - w pierwszych dziewięciu spotkaniach tylko dwukrotnie zdołał zapunktować. W poprzedniej kolejce zdołał wygrać 1:0 w ważnym meczu z walczącym o utrzymanie SPAL.
Starcie z Atalantą zapowiadało się na zdecydowanie bardziej wymagające.
Od pierwszej minuty w składzie gospodarzy na prawej obronie występował Bereszyński, natomiast wśród rezerwowych znalazł się Karol Linetty.
W 10. minucie dobrej sytuacji nie wykorzystał skrzydłowy Sampdorii Jakub Jankto. W odpowiedzi bramce strzeżonej przez Emila Audero próbowali zagrozić Malinowski i Rafael Toloi. Obie te próby były jednak niecelne.

Malinowski wyrzucony z boiska

Po przerwie długo na boisku nie działo się nic ciekawego. W 74. minucie Malinowski, mając już na swoim koncie żółtą kartkę, nierozważnie zaatakował Ronaldo Vieirę. Sędzia znowu ukarał pomocnika Atalanty i goście kończyli mecz w dziesiątkę.
Piłkarzom Sampdorii nie udało się wykorzystać przewagi jednego zawodnika. Na Stadio Luigi Ferraris kibice na gole się nie doczekali.
Sampdoria - Atalanta 0:0
Autor: Kali / Źródło: eurosport.pl