PSG - Bayern Monachium: wynik meczu na żywo i relacja live - Liga Mistrzów

13/04/2021, 17:26 GMT+2

W Paryżu mistrzowie Niemiec próbowali odrobić straty z pierwszego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. U siebie Bayern przegrał 2:3. We wtorek monachijczycy wprawdzie pokonali PSG 1:0, ale odpadli z rywalizacji. Bawarczycy ponownie musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego.

Koniec! PSG przegrało u siebie z Bayernem 0:1, ale ta porażka daje im awans. W Monachium paryżanie wygrali 3:2.
Trzecia doliczona minuta i okazja Bayernu. Pewnie jednak zachował się Navas.
Doliczony czas gry i świetna szansa PSG. Neymar jednak nie podał do Mbappe.
Monachijczycy atakują z całych sił. Dobrze wygląda wprowadzony niedawno napastnik Jamal Musiala.
Bardzo dobra akcja Sane. Ograł obrońców gospodarzy, ale strzelił niecelnie.
Gol dla PSG. Mbappe przebiegł prawie pół boiska i pięknym strzałem pokonał Neuera. Był jednak spalony.
Coraz większe emocje w Paryżu.
Uła. Ale kolejna okazja gości. Kingsley Coman miał możliwość zdobycia bramki. Przypomnijmy, że to jego gol zapewnił Bayernowi wygranie Ligi Mistrzów w sierpniu zeszłego roku.
A tutaj znakomita okazja Neymara. Zobacz jednak jeszcze spokojniejszą interwencję Boatenga.

Bayern atakuje coraz mocniej. Widać, że jest życie w tym zespole bez Roberta Lewandowskiego.
Ten mecz to jak na razie koszmar Neymara. Brazylijczyk gra bardzo dobrze, ale zmarnował już co najmniej trzy znakomite okazje. Jeśli PSG odpadnie to gwiazdor pewnie długo będzie wspominał ten wtorek.
Najpierw Alaba z Bayernu, a teraz Dagba z PSG z żółtymi kartkami.
Ależ szansa PSG! Neymar nie sięgnął piłki z najbliższej odległości po zagraniu Di Marii. Nadal Bayern zatem prowadzi.
Ależ Bayern rozpoczął drugą połowę. Alaba strzelił minimalnie obok lewego słupka gospodarzy.
Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi 1:0 po golu Érica Maxima Choupo-Motinga w 41. minucie. Niedługo wracamy na drugą część widowiska na Parc-des-Princes.
Miał jeszcze szansę w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Sane. Ale Navas obronił pewnie.
W Bayernie wiedzą, komu dziękować po pierwszej połowie.

Kapitalny strzał Davida Alaby zza pola karnego, ale jeszcze lepiej zachował się bramkarz PSG.
PSG powinno spokojnie prowadzić już 2:1 albo 3:1. Ale taka właśnie jest piłka nożna. Nieprzewidywalna.
Były napastnik PSG mocno zaatakował piłkę po niezbyt pewnej interwencji Navasa. Dla Choupo-Motinga to druga bramka w tym dwumeczu.
Éric Maxim Choupo-Moting! Mamy gola dla Bayernu. Połowa planu monachijczyków wykonana.
Co za kolejna akcja PSG. Mbappe znów do Neymara, a ten trafił w słupek.
Co za akcja Neymara. Przepiękny techniczny strzał, ale trafił tylko w poprzeczkę. Coraz większe problemy Bayernu.
Piękna akcja Neymara i znakomity strzał. Neuer jednak ładnie obronił kopnięcie Brazylijczyka lewą nogą.
Ale teraz szansa PSG. Mbappe w pole karne do Neymara, ale świetnie zachował się Manuel Neuer. To powinien być gol dla mistrzów Francji.
Błąd obrony PSG i Joshua Kimmich minimalnie kopnął obok słupka bramki gospodarzy.
Wreszcie niezła akcja Bayernu. Strzał Leroya Sane nieco obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Keylora Navasa.
Dobra akcja Kingsleya Comana lewą stroną. Defensywa miejscowych gra jednak spokojnie.
Angel Di Maria opatrywany już nieco ponad minutę przy linii bocznej. Ma jakiś problem z prawym kolanem.
Na razie obrońcy PSG spokojnie sobie radzą z atakami przyjezdnych.
Tymczasem przed stadionem w Paryżu pokaz fajerwerków. To zapewne kibice PSG, który w ten sposób chcą zademonstrować obecność.
Świetna akcja Mbappe lewą stroną, blisko strzelenia gola po błędzie defensywy Bayernu, był Neymar.
Bayern po pierwszych kilku ospałych minutach teraz trochę się obudził. Na razie brakuje jeszcze strzałów.
Bardzo dobre podanie od Angela Di Marii do Kyliana Mbappe. Francuz wbiegał w pole karne i próbował strzelić po "długim rogu". Minimalnie jednak spudłował.
I rozpoczęli. Zobaczymy, jak będzie wyglądało to spotkanie.
Kilka fotek z rozgrzewki. Coraz bliżej do rozpoczęcia widowiska we francuskiej stolicy. A Ty komu kibicujesz?

W drugim wtorkowym spotkaniu ćwierćfinałowym Chelsea zmierzy się z FC Porto na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Przed niespełna tygodniem angielska ekipa wygrała w tym samym miejscu 2:0.
W ekipie z Monachium jest optymizm. Sytuacja nie jest jednak prosta. W pierwszym meczu PSG wygrało w Niemczech 3:2.
Naymar, który znakomicie zagrał w pierwszym spotkaniu, jest w dobrym humorze przed rewanżem.

A w takim zestawieniu wybiegną na murawę mistrzowie Francji.
Tak prezentuje się wyjściowa "11" Bayernu na starcie w Paryżu.