Pierre-Emerick Aubameyang w trakcie meczu Arsenal - Brighton wyszedł do toalety - Premier League

06/12/2019, 18:35 GMT+1

Nietypowe sceny miały miejsce podczas ligowego meczu Arsenalu z Brighton. Pierre-Emerick Aubameyang na kilka minut opuścił boisko, a miejscowe media podały, że w tym czasie udał się do toalety.

Zbliżała się 90. minuta, gdy Aubameyang wrócił do gry. Jego Arsenal gonił wynik, nieoczekiwanie przegrywał 1:2 z niżej notowanym rywalem. W końcówce londyńczycy musieli grać w osłabieniu.

Arsenal ostatecznie przegrał - po raz czwarty w sezonie i zajmuje dopiero 10. miejsce w tabeli. Po meczu wściekli kibice Kanonierów, komentując zdarzenie w mediach społecznościowych, zarzucili Aubameyangowi brak profesjonalizmu.

Trener nie zauważył

Jak podały angielskie media Gabończyk zszedł, bo musiał skorzystać z toalety. W obronę piłkarza wziął Fredrik Ljungberg, menedżer zespołu, który kilka dni wcześniej zastąpił zwolnionego Hiszpana Unaia Emery'ego.

- Jeśli musisz, to musisz - oświadczył Szwed. - Właściwie nie zauważyłem, że zszedł z boiska. Odnotowałem dopiero, jak na nie wrócił po kilku minutach - dodał.

W następnej, 16. kolejce Premier League Arsenal zagra w poniedziałek z West Hamem.

Autor: kz/TG / Źródło: eurosport.pl, dailymail.co.uk