Philippe Coutinho kontuzjowany. Przerwa w grze potrwa trzy tygodnie - Primera Division

26/10/2020, 10:13 GMT+1

Porażka 1:3 w sobotnim El Clasico to nie koniec złych wiadomości dla fanów Barcelony. Kontuzjowany jest Philippe Coutinho - 28-letni pomocnik narzeka na ból uda lewej nogi.

W przegranym meczu z Realem Madryt Brazylijczyk występował od pierwszej do ostatniej minuty. Okazało się, że uraz dopadł go w czasie rywalizacji.

Opuści minimum cztery mecze

Szczegółów klub nie ujawnił. Dziennik "AS" pisze, że przerwa prawdopodobnie potrwa trzy tygodnie.
Jeżeli te informacje zostaną potwierdzone, Coutinho opuści minimum cztery czekające w tym czasie Dumę Katalonii spotkania, w Primera Division i Lidze Mistrzów - z Juventusem, Deportivo Alaves, Dynamem Kijów i Betisem.