Ronaldo i Dybala skrytykowali kolegów. Uchwyciła to kamera

02/03/2020, 16:57 GMT+1

Juventusowi nie udała się wyprawa do Lyonu na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Turyńczycy przegrali 0:1, a w przerwie kamera zarejestrowała prywatną rozmowę Cristiano Ronaldo i Paulo Dybali. Gwiazdorzy Starej Damy nie byli zadowoleni z postawy partnerów z drużyny.

Środowa porażka Juventusu we Francji była niespodzianką. Zwłaszcza jej styl - goście z Turynu przez cały mecz oddali zaledwie jeden celny strzał.
Olympique Lyon wygrał 1:0 po golu z 31. minuty Lucasa Tousarta.

"Jesteśmy tam sami"

W przerwie, tuż przed wyjściem na boisko, doszło do dyskusji Ronaldo i Dybali. Niczego nieświadome gwiazdy Juventusu miały sporo zastrzeżeń, co do współpracy z zespołem.
- Pomocnicy nie dają nam wsparcia. Jesteśmy tam sami - narzekał Ronaldo.
- Nikt nie odbiera piłek - odpowiedział Dybala.
- Wiem, nie ma nawet tych drugich piłek. Nic - dodał Portugalczyk.

Nieuznany gol Dybali

Obaj robili, co mogli. W końcówce spotkania Ronaldo i Dybala domagali się od sędziego podyktowania rzutów karnych za faule na nich, ale arbiter pozostał niewzruszony - ku ogromnej wściekłości trenera Juventusu Maurizio Sarriego.
Argentyńczyk nawet trafił do siatki w 87. minucie, ale gola nie uznano ze względu na pozycję spaloną.
W takich okolicznościach ekipa OL odniosła pierwsze zwycięstwo nad Starą Damą w meczu o stawkę.