Olympiakos - Bayern: wynik meczu na żywo i relacja live - Liga Mistrzów

22/10/2019, 17:00 GMT+2

Olympiakos - Bayern 2:3. Mistrzowie Niemiec wygrali trzeci mecz w obecnej edycji Ligi Mistrzów, a kolejne dwa gole strzelił Robert Lewandowski. Relację na żywo przeprowadził eurosport.pl.

Bayern miał dziś nadspodziewanie dużo problemów. Najpierw przegrywał, później drżał o zwycięstwo do ostatnich sekund, ale ostatecznie wygrywa trzeci już mecz w tej edycji Ligi Mistrzów. Kolejny wielki wieczór ma za sobą Robert Lewandowski, który z pięcioma golami jest obecnie najlepszym strzelcem rozgrywek.
Koniec meczu!
Kolejny róg dla Greków. Już ostatnia szansa...
Składna kontra Bayernu, która powinna się skończyć golem, ale Coutinho w ostatniej chwili zablokowany.
I jeszcze jeden róg...
Nic z tego, ale Grecy wciąż się nie poddają.
Będzie rzut rożny dla Olympiakosu.
Sędzia dolicza cztery minuty.
Mogło być 3:3! Podence zaczarował w polu karnym, zwiódł dwóch obrońców i huknął na bramkę, ale broni to Neuer!
Przepiękny drybling Coutinho przy linii końcowej, ale jednak Brazylijczyk faulował.
Cudowna prostopadła Thiago i strzał Kimmicha, ale bez problemu broni Jose Sa.
Tego trudno było się spodziewać, senne ostatnie minuty zamieniły się w wymianę ciosów i Olympiakos wciąż nie rezygnuje!
Ulala, jest 3:2!!! Uderzenie z dystansu Guilherme, piłka odbija się od Thiago i wpada do bramki obok bezradnego Neuera! Jednak wciąż mamy emocje!
Precyzyjne dośrodkowanie Gnabry'ego, ale zepsuł to Mueller. Niemiec nawet dobrze złożył się do strzału wolejem, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.
Bayern sprawia dziś wrażenie jakby nie grał na 100 procent możliwości, ale swoje i tak robi. Wydaje się, że mecz jest rozstrzygnięty.
Ależ gol Tolisso?! Francuz cudownie przymierzył sprzed pola karnego w samo okienko! Jest 3:1 dla Bayernu!
Przedzierał się środkiem boiska Thiago i tym razem kartka dla Semedo.
Faul w narożniku i kartka dla Neuera za dyskusję.
Olympiakos wyraźnie ma podcięte skrzydła. Grecy próbują atakować, ale w tym fragmencie robią to zupełnie nieudolnie.
Czy jemu strzelanie się nigdy nie znudzi? - pytają z przekorą w mediach społecznościowych Bayernu.

Jest gol! Polak jest wręcz nieprawdopodobny. Po rzucie rożnym najlepiej znalazł się przed bramkarzem i sprytnym strzałem posyła piłkę do siatki!
Czekamy jeszcze na ostateczną decyzję, bo trwa sprawdzanie VAR!
LEWANDOWSKI!!! 2:1!
Próba dośrodkowania ze strony Thiago, ale bez problemów łapie bramkarz Olympiakosu.
Hernandez nie da rady grać dalej, w jego miejsce na murawie melduje się Boateng.
Dłuższa przerwa w grze. Urazu doznał Hernandez.
Strzał w trybuny Bouchalakisa, a Bayern jakby ciągle w szatni.
Brzydki faul Thiago i pierwsza dziś żółta kartka.
Trzy minuty drugiej połowy i trzecia okazja - tym razem po rzucie rożnym strzelał Guilherme.
Kolejna szansa dla gospodarzy! Meriah mógł pokonać Neuera po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie trafił w piłkę. Bayern musi się obudzić.
Od razu było groźnie pod bramką Bayernu. Głową uderzał Masouras, a piłka minimalnie minęła słupek!
Piłkarze Olympiakosu rozpoczęli drugą połowę!
Wyniki meczów rozpoczętych o 21.00.

Koniec pierwszej połowy. Olympiakos nie pokazując na razie wielkiej piłki, zdołał zaskoczyć Bayern. Wicemistrzowie Grecji wykorzystali absolutnie jedyną szansę i zdołali wyjść na prowadzenie. Długo się nim nie cieszyli, bo Bawarczycy mają niezawodnego Lewandowskiego.
Mueller znów dostał dobre podanie od Lewandowskiego, ale z linii pola karnego uderzył anemicznie i mocno niecelnie.
Obie ekipy wyraźnie zwolniły teraz tempo, jakby czekając już na przerwę.
Coutinho! Bayern powinien prowadzić, ale Brazylijczyk nie trafia z kilku metrów do pustej bramki!

Lewandowski jest w po prostu genialnej formie. Strzelił właśnie gola w 12. meczu Bayernu z rzędu!
Świetne zgranie Lewego do Muellera, ten uderzał wolejem, a Polak popisuje się kapitalną dobitką pod poprzeczkę!
LEWANDOWSKI! JEST 1:1!
Sensacyjnie na razie również w Turynie. Tam Lokomotiw Moskwa obejmuje prowadzenie w spotkaniu z Juventusem!
Mogło być 2:0! Niefortunna interwencja Hernandeza i instynktownie broni Neuer!
Dynamiczna akcja Gnabry'ego, ale jego strzał zablokowany. Mistrzowie Niemiec niby przeważają, ale nie przypominają samych siebie ze spotkania, w którym w pył rozbijali Tottenham.
W takiej sytuacji Bayern w edycji jeszcze nie był. Ale to tylko zwiastuje, że w Pireusie będzie się działo!
Dośrodkowanie Tsimikasa i główka El Arabiego. Była interwencja Neuera, ale piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową.
Gol dla Olympiakosu! Grecy prowadzą 1:0!
Jest i odpowiedź Olympiakosu. Zagranie ze skrzydła przed pole karne i potężna, niecelna bomba Guilherme.
Pierwsza próba Lewandowskiego. Polak znalazł się z piłką przed polem karnym i próbował technicznego uderzenia. Tym razem (jeszcze) niecelnie.
Bayern wyraźnie się rozpędził i od kilku minut nie opuszcza połowy rywali.
Świetna akcja Coutinho i najlepsza dotąd szansa Bayernu. Brazylijczyk zatańczył w polu karnym, minął trzech obrońców, ale strzelił w sam środek bramki.
Dośrodkowanie Podensa, ale bez kłopotów łapie Neuer i monachijczycy rozpoczynają kolejny atak pozycyjny.
Pierwsze minuty gry toczone są pod zdecydowane dyktando Bayernu, a gospodarze spokojnie czekają na kontry. Na razie ani jedni, ani drudzy bez poważnego zagrożenia pod bramką rywala.
Bardzo długi atak pozycyjny Bayernu zakończony zablokowanym strzałem Coutinho. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.
Dobra akcja Greków na lewym skrzydle i świetną interwencje notuje Hernandez.
Fatalna strata Semedo na środku obrony Olympiakosu, ale zaskoczeni tym byli nawet gracze Bayernu i błędu nie wykorzystali.
Obrońcy Bayernu łatwo radzą sobie z dośrodkowaniem.
Pierwsza strata Kimmicha i Olympiakos będzie miał rzut wolny z narożnika pola karnego. Może być groźnie.
Gramy! Rozpoczął Bayern!
Obie jedenastki już na murawie, za moment zaczynamy.
Zakończyły się dwa pierwsze wtorkowe spotkania trzeciej kolejki. Atletico pokonało w Madrycie Bayer Leverkusen 1:0, a Szachtar zremisował w Charkowie z Dinamem Zagrzeb 2:2.

Gracze Bayernu już w pełnej gotowości. Do pierwszego gwizdka pozostało 45 minut.
Oto wyjściowa 11 mistrzów Niemiec.

Rozgrywki wybornie zaczął też Robert Lewandowski, który ma na koncie już trzy gole. Ewentualne kolejne trafienia mogą go zbliżyć do czwartego na liście najlepszych strzelców wszech czasów w Lidze Mistrzów Karima Benzemy. Francuz trafiał w tych rozgrywkach 60 razy, Polak - 56.
Bayern jest na razie w Lidze Mistrzów bezbłędny i z sześcioma punktami przewodzi grupie B. Monachijczycy szczególnie zaimponowali, rozbijając w Londynie Tottenham aż 7:2. We wtorek również będą murowanym faworytem i to mimo ostatnich przeciętnych występów w Bundeslidze.
OLYMPIAKOS - BAYERN 2:3
Bramka: El Arabi (23'), Guilherme (79') - Lewandowski (34', 62'), Tolisso (75')
Autor: pqv / Źródło: eurosport.pl