Newcastle United - Tottenham Hotspur: przerwany mecz ligi angielskiej. Co się stało?

17/10/2021, 16:51 GMT+2

Mecz Newcastle United - Tottenham Hotspur (2:3) został przerwany w 40. minucie. Jedna z osób na trybunach St James' Park potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej.

Pomoc wezwali inni kibice z trybuny East Stand. O potrzebie udzielenia pomocy medycznej zaalarmowali piłkarzy i służby porządkowe. Jako pierwszy na boisku ich apele usłyszał obrońca Tottenhamu Sergio Reguilon, który poinformował o wszystkim arbitra.
Gdy to się stało, sędzia Andre Marriner nakazał obu zespołom opuszczenie murawy. Tottenham prowadził w tamtym momencie 2:1. Spotkanie wznowiono po około 20 minutach.
Kibic trafił do szpitala. Gra została wznowiona dopiero po tym, jak ratownicy medyczni upewnili się, że jego stan jest stabilny - poinformowało później Newcastle.

Siedem doliczonych do pierwszej połowy minut zdecydowanie lepiej wykorzystał Tottenham. Tuż po wznowieniu gry za sprawą Heung-Min Sona strzelił golana 3:1, schodząc do szatni na przerwę z dwubramkową zaliczką.
Po przerwie gospodarze zdobyli jednak tylko jeszcze jedną bramkę i punkty pojechały do Londynu.
Autor: br/TG / Źródło: eurosport.pl