"MLS id Back" - Portland Timbers z Jarosławem Niezgodą zagrają w finale - Piłka nożna

06/08/2020, 10:20 GMT+2

Jarosław Niezgoda ma powody do zadowolenia. Ekipa Portland Timbers, której jest piłkarzem, awansowała do finału turnieju "MLS Is Back", w półfinale pokonując 2:1 Philadelphię Union. 90 minut w pokonanym zespole rozegrał Kacper Przybyłko.

Jarosław Niezgoda obiecująco spisuje się na początku swojej przygody w MLS

Bramki dla Timbers zdobyli Jeremy Ebobisse w 13. minucie i Sebastian Blanco w 70., a dla drużyny z Filadelfii Andrew Wooten - w 85.
Tuż przed przerwą Sergio Santos z ekipy Union nie wykorzystał rzutu karnego.

Pięć spotkań, dwa gole

Niezgoda pojawił się na boisku w 56. minucie, zastępując Ebobisse'a. Finałowym rywalem Timbers będzie Orlando City lub Minnesota United. Mecz odbędzie się w czwartek.
Broniący tytułu piłkarze Seattle Sounders odpadli z turnieju w 1/8 finału.
Niezgoda piłkarzem Timbers został 30 stycznia tego roku. Za ocean przeniósł się z Legii Warszawa. Polski napastnik w rozgrywkach "MLS is Back" rozegrał do tej pory pięć spotkań i strzelił w nich dwa gole (przeciwko Los Angeles FC i FC Cincinnati).
Autor: Kali / Źródło: Polska Agencja Prasowa