Marcin Bułka trafiony przedmiotem rzuconym z trybun podczas meczu Slovacko - Nice: Liga Konferencji, piłka nożna

07/10/2022, 05:07 GMT+2

Niepokojące obrazki z udziałem Marcina Bułki. Polski bramkarz drużyny Nice został trafiony przedmiotem rzuconym z trybun.

Działo się to wszystko podczas meczu Ligi Konferencji, trzeciej kolejki rozgrywek. Nice grało w Czechach, ze Slovacko.
Gdy dochodziła godzina gry, akurat zespół Polaka prowadził 1:0, z trybun w bramkarza, niespieszącego się z wybiciem piłki, poleciał kubek. Trafił go w ramię.

Kilka minut przerwy

Kubek, na pewno był pełny, bo na powtórkach wyraźnie było widać, jak z niego wylewa się jakaś ciecz. Sok, woda, piwo? Nieistotne. Polak przewrócił się, potrzebował pomocy medycznej. Po kilku minutach pozbierał się, sędzia naradzał się z delegatem UEFA i kapitanem gospodarzy, meczu nie przerwano.
Więcej goli nie padło. Nice wygrało 1:0, a Bułka na koniec zarobił żółtą kartkę, bo po ostatnim gwizdku pospieszył do kibiców, prawdopodobnie próbując w pojedynkę wyjaśnić wcześniejszą sytuację.