Gole z finału Ligi Mistrzów Real Madryt - Liverpool

27/05/2018, 11:01 GMT+2

W finale Ligi Mistrzów nie brakowało spektakularnych błędów i pięknych goli. Przeanalizowaliśmy wszystkie bramki z meczu Realu z Liverpoolem (3:1) za pomocą animacji 3D. Można się z nich dowiedzieć m.in. z jakiej odległości i z jaką siłą trafił z przewrotki Gareth Bale.

W 51. minucie wynik otworzył napastnik Realu Karim Benzema. Francuz wykorzystał fatalny kiks bramkarza Lorisa Kariusa.
Cztery minuty po trafieniu ekipy z Madrytu wyrównał Sadio Mane. Senegalczyk popisał się refleksem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Od 64. minuty Królewscy ponownie prowadzili, tym razem po niesamowitym uderzeniu z przewrotki Bale'a. To był wyjątkowy gol!
Walijczyk w 83. minucie przypieczętował zwycięstwo Realu. Przy jego uderzeniu ponownie nie popisał się Karius.
Autor: kz/dasz / Źródło: sport.tvn24.pl, Agence France Presse