Czerwona kartka Kamila Glika w meczu Como - Benevento - Serie B

25/09/2021, 16:41 GMT+2

Kamil Glik został ukarany czerwoną kartką w wyjazdowym spotkaniu Benevento z Como w Serie B. Jego drużyna zremisowała sobotni mecz 1:1.

Reprezentant Polski został wyrzucony z boiska w 19. minucie po faulu na wychodzącym na czystą pozycję napastniku gospodarzy.

Gole w końcówce pierwszej połowy

Mecz zakończył się remisem 1:1. Como na prowadzenie wyprowadził Alberto Cerri, który w 34. minucie skutecznie egzekwował rzut karny. Sześć minut później wynik ustalił Peruwiańczyk Gianluca Lapadula.
Benevento to spadkowicz z Serie A. Obecnie zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 11 punktów na koncie.
Glik został powołany przez selekcjonera Paulo Sousę na zbliżające się mecze eliminacji mistrzostw świata z San Marino (9 października w Warszawie) i Albanią (12 października w Tiranie).

Autor: rozniat / Źródło: eurosport.pl, PAP