Crvena Zvezda - Bayern Monachium: wynik na żywo i relacja live - Liga Mistrzów 2019/20

26/11/2019, 19:45 GMT+1

Po przerwie reprezentacyjnej wraca Liga Mistrzów. W piątej kolejce fazy grupowej Bayern Monachium gra na wyjeździe z Crveną Zvezdą Belgrad, a Juventus w Turynie z Atletico Madryt. W pierwszych składach są Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny, których drużyny mają już zapewniony awans do 1/8 finału. Relacja na żywo w eurosport.pl.

Dziękujemy za uwagę.
Bayern i Juventus zapewniły sobie dzisiaj pierwsze miejsca w swoich grupach LM.
Jednocześnie w Turynie Juventus Wojciecha Szczęsnego pokonał Atletico 1:0.
Koniec meczu w Belgradzie. Lewandowski strzelił cztery gole, a Bayern pokonał Crvenę Zvezdę Belgrad 6:0.
6:0 dla Bayernu. Tolisso w końcu wykorzystał swoją szansę. Asysta Perisicia. Drugi gol Francuza w tej edycji LM.
Pierwszy strzał w światło bramki gospodarzy... Neuer się nie natrudził.
Tolisso przegrał w pojedynku jeden na jednego z Borjanem. Piłka trafiła w nogi bramkarza, a następnie w poprzeczkę.
Benzema strzelił jednak drugiego gola w spotkaniu Realu z PSG i uciekł Lewandowskiemu.
Lewandowski zrównał się w liczbie goli z Kareemem Benzemą w Lidze Mistrzów. W tej chwili obaj mają po 63 trafienia i zajmują czwarte miejsce na liście wszech czasów tych rozgrywek.
"Lewy" opuścił boisko, zmieniony przez Muellera. Dostał brawa nawet od miejscowych kibiców.
Lewandowski strzela w bramkarza, ale chwilę wcześniej był na spalonym.
Główkował Perisić, ale bramkarz gospodarzy nie miał problemu z interwencją.
Polski napastnik na strzelenie czterech goli piłkarzom z Belgradu potrzebował zaledwie 15 minut.
Lewandowski ma już na koncie dziesięć goli w pięciu występach w Lidze Mistrzów w tym sezonie.
5:0 dla Bayernu i czwarta bramka "Lewego" w Belgradzie! Polski napastnik bezwzględnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
4:0 dla Bayernu - Lewandowski skompletował hat-tricka! Polak świetnie wyszedł do strzału głową i wpakował futbolówkę do siatki. Tym razem asystował mu Pavard.
"Lewy" triumfuje!
3:0 dla Bayernu. Lewandowski strzela do siatki z najbliższej odległości, po wcześniejszym zgraniu piłki głową przez Tolisso.
Mamy pierwszy strzał w meczu dla Crvenej Zvezdy. Bardzo niecelnie uderzał Vukanović.
"Lewy" ma już siedem goli w tej edycji Ligi Mistrzów.
2:0 dla Bayernu - Lewandowski pewnie wykorzystał jedenastkę. Uderzył w prawą stronę, bramkarz rzucił się w przeciwnym kierunku.
Karny dla Bayernu! Lewandowski dośrodkowywał w polu karnym rywali, a piłka odbiła się po ręce Degeneka.
Po ziemi strzela Goretzka, bramkarz nie ma problemu.
Rozpoczęła się druga połowa meczu w Belgradzie.
"Lewy" mógł już mieć gola, zabrakło mu trochę szczęścia.
W Belgradzie Crvena Zvezda przegrywa do przerwy z Bayernem tylko 0:1 i może być zadowolona, że nie wyżej.
1:0 dla Juventusu w Turynie. W drugiej doliczonej minucie gry Dybala uderzał z rzutu wolnego z bardzo ostrego kąta. Być może nawet miała to być mocno bita wrzutka, ale Oblak dał się zaskoczyć. Niesłychane.
Lewandowski strzela w samo okienko bramki gospodarzy! Gol po chwili jednak jest anulowany, bo wcześniej Tolisso zagrał piłkę ręką. Szkoda.
Ze strony Crvenej Zvezdy nie ma jak dotąd żadnego zagrożenia w ataku.
Po okresie huraganowych ataków Bayern nieco uspokoił grę. Kilka dośrodkowań ze skrzydeł nie doszło do adresatów.
"Lewy" próbował strzelić piętą, ale trafił w obrońcę.
A na stadionie w Belgradzie po raz kolejny szarżuje Lewandowski. Polak przewraca się w polu karnym Czerwonej Gwiazdy. Faulu jednak nie było.
Tymczasem na boisku w Turynie Juventus ma przewagę nad Atletico, ale wynik cały czas bezbramkowy. Szczęsny miał dwie udane interwencje.
Trwa napór Bayernu. Strzał Lewandowskiego zablokowany przez jednego z obrońców ekipy z Belgradu.
"Lewandowski też jest człowiekiem" - pojawiło się na Twitterze po zmarnowanej setce reprezentanta Polski. Trudno się nie zgodzić.

Strzał Coutinho z ostrego kąta, Borjan na posterunku.
Po 17. minutach meczu 8:0 w strzałach dla Bayernu... Dominacja mistrzów Niemiec jest niepodważalna.
Tym razem Goretzka strzela zza pola karnego. Borjan z największym trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.
1:0 dla Bayernu. Leon Goretzka celnie strzela głową po wrzutce Coutinho.
Dwa rzuty rożne z rzędu Bayernu. Nic nie dały.
Kolejne mocne uderzenie "Lewego", ponownie górą golkiper Crvenej Zvezdy.
Nieudana wrzutka Comana i piłka w rękawicach Borjana.
Teraz swoich sił próbował Coutinho, ale uderzał zdecydowanie za słabo, by zaskoczyć Borjana.
Lewandowski sam na sam z golkiperem i... nie trafił w światło bramki! Jak on tego nie strzelił?
Pierwszy strzał Lewandowskiego, ale prosto w bramkarza Borjana.
Pierwszy rzut rożny dla Bayernu.
Wysoki pressing serbskiego zespołu.
Zaczyna się mecz w Belgradzie.
Wojciech Szczęsny w bramce Juventusu w meczu z Atletico.

W grupie D Atletico Madryt musi wygrać w Turynie, by dołączyć do pewnego już awansu Juventusu Wojciecha Szczęsnego. Jeśli podopiecznym Diego Simeone nie uda się ta sztuka, to w ostatniej kolejce zagrają o główną stawkę z Lokomotiwem Moskwa Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa.
Bayern w niemal podstawowym składzie na mecz z Crveną Zvezdą Belgrad.

"Lewy" w Lidze Mistrzów strzelił w tym sezonie sześć goli, a o jeden więcej ma na koncie 19-letni Norweg Erling Braut Haaland z Salzburga.
Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego, jedyny obok PSG zespół z kompletem punktów po czterech kolejkach, zagra w Belgradzie z Crveną Zvezdą o pierwszą lokatę w grupie B.
Paris Saint-Germain, Bayern Monachium i Juventus Turyn - te trzy zespoły zdobyły dotychczas awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. W 5. kolejce przed taką samą szansą staną Real, Atletico Madryt, Manchester City oraz Tottenham.