Cristiano Ronaldo miał pretensje do Maurizio Sarriego po zmianie

22/07/2019, 19:04 GMT+2

Posiadanie w drużynie Cristiano Ronaldo to marzenie każdego trenera. Prowadzenie portugalskiej gwiazdy nie zawsze jest jednak łatwe, o czym szybko przekonał się nowy szkoleniowiec Juventusu Maurizio Sarri.

Do pierwszego "spięcia" na linii Ronaldo - Sarri doszło w trakcie towarzyskiego starcia Starej Damy z Tottenhamem w Singapurze.
W 63. minucie, krótko po tym jak Portugalczyk wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, włoski szkoleniowiec ściągnął swojego asa z boiska. W jego miejsce na murawę posłał Matheusa Pereirę.

Początkowo z uśmiechem

Początkowo nic nie wskazywało na konflikt. CR7 minął linię boczną, z uśmiechem podziękował jednemu z członków sztabu szkoleniowego i udał się w kierunku nowego trenera Juve. Uścisk dłoni owszem był, ale później Ronaldo rzucił coś w stronę Sarriego i szybko odszedł. Mnie się nie zmienia - zdawała się mówić mina 34-latka.
Na pierwszy konflikt piłkarza z trenerem wskazał włoski dziennikarz stacji BeIN Sports, który nagranie sytuacji wrzucił do mediów społecznościowych.
"Strach, który odczuwasz, kiedy zmieniasz Ronaldo" - dodał w opisie zamieszczonego wideo.
Juventus przegrał ostatecznie z Tottenhamem 2:3, a decydującego gola niemal z połowy boiska strzelił Harry Kane.
Sarri wraca do Włoch po rocznym pobycie w Anglii, gdzie trenował Chelsea. Wcześniej z powodzeniem prowadził największego rywala Juve w ostatnich latach - Napoli.
Autor: pqv / Źródło: eurosport.pl