Carlitos kontuzjowany. Co się stało piłkarzowi Legii Warszawa? - PKO Ekstraklasa

30/01/2023, 11:21 GMT+1

Piłkarz Legii Warszawa Carlitos złamał rękę, a jego przerwa od treningów potrwa kilka tygodni. Taką informację podał stołeczny klub w mediach społecznościowych. Hiszpan doznał kontuzji w trakcie meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy z Koroną Kielce (3:2).

"W trakcie meczu z Koroną Kielce Carlitos złamał rękę. Na dziś zaplanowany jest zabieg. Do pełnego treningu z drużyną zawodnik wróci za kilka tygodni. Carlos, wracaj szybko do zdrowia" - napisano na koncie Legii na Twitterze w poniedziałkowe przedpołudnie.
Doświadczony napastnik był w niedzielę na murawie do 73. minuty i zmarnował co najmniej jedną idealną okazję. Na boisku zastąpił go Ernest Muci.
Wtedy nie było żadnej informacji, że powodem jego zejścia z boiska jest kontuzja.

Zepsuty jubileusz Carlitosa

Hiszpan zagrał w tym sezonie w 12 ligowych spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Starcie z Koroną było jego 50. meczem w barwach Wojskowych.
Po 18 kolejkach Legia jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 35 punktów. Do prowadzącego Rakowa Częstochowa warszawianie tracą siedem oczek.

Autor: rozniat / Źródło: eurosport.pl, PAP