Bolesny uraz Ihora Płastuna z KAA Gent - piłka nożna

11/08/2020, 15:54 GMT+2

Ihor Płastun nie będzie dobrze wspominał wyjazdu na obiekt w mieście Sint-Truiden. Nie dość, że jego drużyna, KAA Gent, przegrała 1:2, to Ukrainiec doznał rzadko spotykanego, ale na pewno niezwykle bolesnego urazu, który wykluczył go z dalszej gry.

Ihor Płastun nie będzie miło wspomniał wyjazdowego meczu z Sint-Truiden

29-letni Płastun tuż przed przerwą strzelił gola, wyrównując stan meczu na 1:1. Niestety dla niego, wydarzenia z drugiej połowy zepsuły mu niedzielny wieczór.
Najpierw gospodarze po raz drugi wyszli na prowadzenie – bramkę dla Sint-Truiden zdobył Facundo Colidio, a chwilę później boleśnie ucierpiał Płastun.
Ukrainiec, chcąc przeciąć jedno z dośrodkowań, niefortunnie zderzył się z własnym bramkarzem Thomasem Kaminskim. Kaminski, syn byłego reprezentanta Polski w siatkówce Jacka Kamińskiego, kolanem trafił w krocze Płastuna.