Bodo/Glimt - Kristiansund. Niezwykły gol w lidze norweskiej na wagę zwycięstwa - Piłka nożna

16/07/2020, 07:13 GMT+2

Takie bramki padają rzadko. Marius Lode z Bodo/Glimt nie zawahał się, idealnie przymierzył z dystansu, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo w 8. kolejce ligi norweskiej. Rozgrywki Eliteserien można oglądać na antenach Eurosportu.

Była 82. minuta środowego meczu Bodo/Glimt z ekipą Kristiansund. Gospodarze rozgrywali rzut rożny, po którym piłka poleciała do ustawionego przed polem karnym Lode. Obrońca Bodo/Glimt podjął błyskawiczną decyzję o strzale.
Futbolówka niczym pocisk wylądowała w siatce. Bramkarz gości nie zareagował.

Lider Eliteserien

To był kluczowy moment spotkania. Zespół Bodo/Glimt, który po pierwszej połowie musiał odrabiać straty, wygrał 2:1. Z kompletem ośmiu zwycięstw jest liderem norweskiej ekstraklasy.
Kristiansund z dorobkiem 10 punktów zajmuje dziewiątą pozycję.
Rozgrywki Eliteserien można oglądać w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
Autor: kz/łup / Źródło: eurosport.pl