Bayern Monachium - Crvena Zvezda: wynik na żywo i relacja live - Liga Mistrzów 2019/20

18/09/2019, 20:50 GMT+2

Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad 3:0. Jednego z goli dla mistrzów Niemiec strzelił Robert Lewandowski. Tak relacjonowaliśmy spotkanie grupy B Ligi Mistrzów w eurosport.pl.

Koniec meczu. Pewne zwycięstwo Bayernu Monachium na inaugurację Ligi Mistrzów.
Goool dla Bayernu! Thiago Alcantara sprytnie nad murem z rzutu wolnego prosto do Muellera, który trafił na 3:0!
Lewandowski bardzo bliski drugiej bramki! Po jego strzale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gości!

Goooool dla Bayernu! Lewandowski doczekał się! Wydawało się, że sprawa jest przegrana, ale polski napastnik poszedł w polu karnym do końca, wykorzystując błąd obrońcy gości. Na koniec wślizgiem wpakował piłkę do siatki!
Crvena Zvezda ruszyła do przodu i omal nie wyrównała. Marin znalazł się w polu karnym, strzelił technicznie i minimalnie się pomylił. Neuer byłby bez szans.
Technicznie uderzył Gnabry. Niecelnie. Bayern wciąż, mimo ogromnej przewagi, prowadzi tylko 1:0.
Dwie zmiany w Bayernie. Martinez zastąpił Tolisso, a Gnabry Perisicia.

Perisić przelobował Borjana i trafił w poprzeczkę! Lewandowski próbował nożycami dobić jeszcze piłkę, ale też nie zdobył bramki!
Jedna z niewielu okazji gości. Santana fatalnie przestrzelił.
Borjan dobrze wyszedł z bramki i zatrzymał Lewandowskiego, który próbował go przelobować.
Coman szarżował środkiem, podał w końcu do wbiegającego z prawej strony Tolisso, a ten trafił w boczną siatkę.
Lewandowski spróbował z rzutu wolnego. Nad bramką.

Cztery szybkie podania i strzał Coutinho nad bramką. Bayern od razu wziął się do pracy.
Wracamy po przerwie. Bez zmian u obu ekip.
Lewandowski na gola musi jeszcze zapracować, a debiutanckie trafienie w LM zaliczył w końcu jego kolega z reprezentacji.

Koniec pierwszej połowy. Bayern w pełni zdominował Crvenę Zvezdę, praktycznie nie wychodził z połowy rywala. Z kilku okazji jedną wykorzystał Coman, który otworzył wynik meczu. Lewandowski tuż przed przerwą mógł zdobyć bramkę, ale nie wykorzystał wypracowanej przez siebie sytuacji. W drugiej połowie, o ile nie zmieni się obraz gry, kolejne gole dla monachijczyków powinny być kwestią czasu.
Blisko był Lewandowski, który poradził sobie z dwoma rywalami w polu karnym. Polski napastnik uderzył jednak w środek bramki, piłkę wybił Borjan.
Coutinho przymierzył z dystansu. Pomylił się nieznacznie.
Nieuznany gol Bayernu. Z prawej strony podał Coman, sprytnie uderzył Coutinho, który jednak był na pozycji spalonej. Monachijczycy wciąż prowadzą 1:0.
Pierwszy celny strzał Lewandowskiego w meczu. Piłka w rękach Borjana.
Goooool dla Bayernu. Perisić idealnie z lewej strony dośrodkował na głowę Comana, który nie dał szans Borjanowi!

Pierwsza niezła okazja gości. Lewym skrzydłem ruszył Santana, ale trafił w boczną siatkę.
Aktywny Kimmich zgrał piłkę przed pole karne do wbiegającego Coutinho, a ten huknął od razu. Było groźne, ale strzał Brazylijczyka niecelny.
Pokazał się Coman. Piłka po jego strzale poleciała wysoko nad bramką.
Tymczasem w Leverkusen gola dla Lokomotiwu strzelił Grzegorz Krychowiak.

Uderzył Coutinho, pewnie piłkę złapał Borjan.
Lewandowski pierwszy raz pokazał się, ale w polu karnym został w porę zatrzymany przez obrońców Crvenej Zvezdej.
Kimmich wrócił na boisko.
Kłopoty zdrowotne Kimmicha, który bez udziału przeciwnika doznał prawdopodobnie kontuzji. Obrońca Bayernu jest pod opieką klubowych lekarzy.
Strzał zza pola karnego Tolisso, ale Francuz trafił w obrońcę gości. Bayern dominuje od początku.
Pierwsza akcja Coutinho. Brazylijczyk minął rywala i uderzył na bramkę, ale za słabo, żeby zaskoczyć Borjana.
Pierwszy gwizdek. Zaczęli gospodarze.
Piłkarze obu drużyn już na murawie. Pora na hymn Ligi Mistrzów.
W pierwszym meczu grupy B Olympiakos zremisował na własnym stadionie z Tottenhamem 2:2. Emocji było sporo, bo Anglicy, finaliści poprzedniej edycji LM, prowadzili już 2:0.

Skład Crvenej Zvezdy:

Skład Bayernu:

Robert Lewandowski rusza też w pościg za Ruudem van Nistelrooyem. Polak traci do Holendra, piątego w klasyfikacji najskuteczniejszych w Lidze Mistrzów, trzy trafienia.