San Antonio Spurs - News Orleans Pelicans: wynik meczu i relacja. Ile punktów rzucił Jeremy Sochan? - NBA

24/11/2022, 06:54 GMT+1

San Antonio Spurs z szóstą kolejną porażką w NBA, tym razem na własnym parkiecie z New Orleans Pelicans 110:129. Jeremy Sochan zdobył 12 punktów.

Polski jedynak w NBA tym razem spędził na parkiecie 24 minuty. Trafił sześć z dziesięciu rzutów z gry, jego jedyna próba za trzy punkty była niecelna. 19-latek zmarnował też dwa rzuty wolne. Jego dorobek uzupełniły dwie zbiórki i jedna asysta. Z nim na parkiecie Spurs nie radzili sobie najlepiej, zanotowali wskaźnik -26 punktów.

Ani razu nie prowadzili

Ekipa z Nowego Orleanu rozpoczęła mecz w San Antonio od prowadzenia 9:0 i nie oddała go nawet na moment. Już w drugiej kwarcie jej przewaga sięgnęła 20 punktów i aż do ostatniej syreny nie była zagrożona.
Wśród zwycięzców najlepiej radził sobie Zion Williamson, autor 32 punktów. Dla pokonanych najwięcej, bo 26 punktów, rzucił Devin Vassell.
Dla San Antonio Spurs środowa przegrana była już szóstą z rzędu. Z bilansem 6-13 zajmują 13. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.
New Orleans Pelicans są jej wiceliderami z jedenastoma wygranymi i siedmioma porażkami.